Повернення товару

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994р. предмети особистої гігієни належної якості поверненню та обміну не підлягають. У секс-крамниці Candor Place продаються виключно сертифіковані та безпечні товари. Ми стежимо за якістю всієї нашої продукції, але невелика ймовірність браку в товарі все ж таки зберігається. Тому обов'язково ознайомся з цілісністю та працездатністю товару протягом доби з моменту отримання покупки.

Якщо ти вважаєш, що іграшка непрацездатна, будь ласка:
1. Ознайомся уважно з інструкцією. Іграшку треба зарядити перед першим використанням. Якщо іграшка на батарейках - передивись, чи правильно вони встановлені, чи не має бути вилучений/залишений захисний папір всередині.
2. Якщо всі пункти в інструкції до іграшки виконані, але іграшка все-одно не працює, напиши нам у директ Instagram або зв'яжись по даних, указаних у підрозділі Контакти.

3. Ми зробимо ВСЕ можливе для того, щоб іграшка приносила тобі тільки задоволення. Пам'ятай, ми на твоїй стороні.

Увага: Відправлена тобою посилка відкривається та перевіряється на працездатність. Весь процес, починаючи з моменту відкриття упаковки, фіксується на відео. Якщо відправлена іграшка все ж таки виявиться робочою, заміна на нову не здійснюється, і вона просто відправляється назад до покупця. І тут витрати за пересилання товару в обидві сторони повністю оплачуються покупцем.

Консультація

При виникненні будь-яких питань напиши нам у директ або чат-бот, а також по телефонах, указаних у підрозділі Контакти