Оплата

Оплату можна здійснити такими способами:

▪ Онлайн-оплата банківською карткою за допомогою платіжної системи WayForPay (ApplePay, GooglePay, оплата карткою)

▪ Онлайн-оплата банківською карткою за допомогою платіжної системи Monobank (ApplePay, оплата через додаток monobank, оплата карткою)

Післяплата на пошті. Це можливо по передоплаті 150 грн. Послуга післяплати складає 20 грн. + 2% від суми твого замовлення. Ця послуга оплачується отримувачем замовлення на пошті. 


Доставка по Україні

Вартість доставки залежатиме від компанії, яка надає сервіс, та від місця призначення.

НОВА ПОШТА


- безкоштовна доставка на замовлення від 2000 грн на відділення та поштомат;
- якщо замовлення до 2000 грн, то по тарифам перевізника;
- якщо ти замовляєш подарунковий сертифікат на суму від 2000 грн, то безкоштовна доставка буде здійснена саме для отримувача сертифікату, який ним скористається.

УКРПОШТА


- можлива лише за попереднім запитом клієнта;
- безкоштовна доставка на замовлення від 2000 грн на відділення;
- якщо замовлення до 2000 грн, то по тарифам перевізника;
- якщо ти замовляєш подарунковий сертифікат на суму від 2000 грн, то безкоштовна доставка буде здійснена саме для отримувача сертифікату, який ним скористається.

Щоб дізнатись точну ціну доставки, звернись до нас у директ або у телеграм @candorplacesupport. Також ми на зв'язку по контактах, указаних в підрозділі Контакти


Як ми відправляємо посилки

Після оплати покупки, твоя посилка буде відправлена конфіденційно в максимально короткі строки. Співробітники пошти не будуть знати, що у посилці. У описі посилки буде написано слово "Доставка". Замовлення поїде у закритому боксі з брендованою клейкою стрічкою. Зверху кур'єр-пакет однотонний, без позначок бренду тощо. Твоя анонімність та комфорт - це наші пріоритети.

Відправлення здійснюється протягом 1-3 днів, прийом замовлень з консультацією кожен день до 20:00, оформити на сайті можна в будь-який час. Працюємо Пн-Нд.

У святкові дні умови доставки можуть бути змінені.

Якщо у тебе є побажання щодо умов відправки, наприклад, замовлення термінове, звернись до нас у директ або у телеграм @candorplacesupport. Також ми на зв'язку по контактах, указаних в підрозділі контакти


Доставка по світу

УКРПОШТА по світу;

НОВА ПОШТА по світу.

Щоб дізнатись точну ціну доставки, звернись до нас у директ або у телеграм @candorplacesupport. Також ми на зв'язку по контактах, указаних в підрозділі контакти


Оплата міжнародних відправок

Оплата міжнародних замовлень здійснюється через платіжну систему WayForPay. Ми надішлемо тобі на пошту посилання на оплату. Для твоєї зручності на сайті ти можеш побачити ціну в доларах. Коли ти оформиш замовлення, ми обов'язково зв'яжемося з тобою, щоб уточнити всі деталі. Зауваж на те, що міжнародна доставка сплачується за рахунок отримувача. А її тариф залежить від місця призначення та тарифів перевізника.

Якщо у тебе залишилися будь-які питання стосовно міжнародних відправок, звернись до нас у директ або у телеграм @candorplacesupport. Також ми на зв'язку по контактах, указаних в підрозділі контакти


Самовивіз

Самовивіз здійснюється за адресою Євгена Сверстюка 2-А ( м. Лівобережна). Видача замовлення відбувається на першому поверсі бізнес-центру, наш менежер до тебе спуститься. Просимо попередити менеджера про час твого візиту, адже ми працюємо як офіс-склад, а не офлайн-магазин, тож наші менеджери мають заздалегідь підготуватись, щоб бути готовими та вчасно видати твою посилочку.

Графік видачі замовлень: Пн-Нд 10:15 - 17:45.

За твоїм попереднім запитом ми можемо видати посилку до 19:55.


Оплата самовивозу

▪ Готівкою під час самовивозу

▪ Повна оплата на рахунок ФОП завчасно

▪ Якщо бажаєш забрати замовлення в інший день і забронювати товар, то по передоплаті 150 грн.