Оплата

Оплату можна здійснити такими способами:

▪  Через сервіс WayForPay прямо на сайті;

▪ Післяплата на пошті можлива по передоплаті 150 грн. Послуга післяплати складає 20 грн. + 2% від суми твого замовлення. Ця послуга оплачується отримувачем замовлення на пошті.

 

Доставка по Україні

▪ Нова Пошта.

Вартість доставки залежить від компанії, яка надає сервіс, та від місця призначення. Дізнатись точну ціну доставки ти можеш, написавши нам у чат або по телефону в підрозділі Контакти

Пісоя оплати покупки, твоя посилка буде відправлена конфіденційно в максимально короткі строки. Співробітники пошти не будуть знати, що у посилці. В описанні посилки буде написано назву нашої секс-крамниці - Candor Place, та твій номер замовлення. Іграшки будуть загорнуті у брендовану бумагу, а все замовлення - у закритому боксі з брендованою клейкою стрічкою. Ваша анонімність та комфорт - це наші пріоритети.

Відправлення здійснюється не пізніше наступного робочого дня. У святкові дні умови доставки можуть бути змінені. Якщо товару немає в наявності, то замовлення буде доставлено в максимально короткі терміни, настільки швидко, наскільки це можливо. Ми обов'язково передзвонимо тобі, щоб уточнити всі деталі. 

Увага: через війну в Україні терміни та умови відправки змінено. Ми здійснюємо відправки протягом 1-5 днів. Повір, ми робимо все можливе, щоб замовлення їхали до отримувачів день у день. На жаль, іграшки наразі не пакуються у брендовану бумагу, але ми так само пакуємо всі посилки у наші бокси з брендованою клейкою стрічкою, піклуючись про твою конфіденційність. Всередині листівка. Наразі працюємо за повною передплатою. Якщо у тебе є побажання щодо умов відправки, наприклад, замовлення термінове, звернись до нас у директ або у чат на сайті. Також ми на зв'язку по контактах, указаних в підрозділі Контакти. Вибач, будь ласка, за тимчасові незручності. Разом до перемоги!

 

Оплата міжнародних відправок

Оплата міжнародних замовлень здійснюється через платіжну систему WayForPay. Ми надішлемо тобі на пошту посилання на оплату. Для твоєї зручності на сайті ти можеш побачити ціну в доларах. Коли ти оформиш замовлення, ми обов'язково зв'яжемося з тобою, щоб уточнити всі деталі. Зауваж на те, що міжнародна доставка сплачується за рахунок отримувача. А її тариф залежить від місця призначення та тарифів УкрПошти, через яку здійснюються міжнародні відправки.

Якщо у тебе залишилися будь-які питання стосовно міжнародних відправок, звернись у директ, у зручний канал комунікації в підрозділі Контакти або просто напиши нам у чат.

 

Доставка по світу

▪ УкрПошта по світу (окрім росії);

Вартість доставки розраховується сервісом, який надає послугу, і залежить від точки призначення. Дізнатися точну вартість доставки ти можеш, написавши нам у чат або зателефонувавши по одному з номерів, зазначених у підрозділі Контакти

Після оплати покупки Ваша посилка буде відправлена конфіденційно в максимально короткі терміни. Співробітники пошти не знатимуть, що у посилці. В описі буде написано "Сувеніри" або "Іграшки". Іграшки будуть загорнуті в брендований папір, а все замовлення - у білому боксі з брендованою клейкою стрічкою. Ваша анонімність і комфорт - наші пріоритети.