Тут ти можеш отримати індивідуальну консультацію сексолога та краще пізнати себе🖤

Знай, що ти можеш довіряти нам цілком та повністю, адже Candor Place - це безпечний простір для потаємних бажань та фантазій кожного. Ми гарантуємо тобі конфіденційність та завжди потурбуємося про твій комфорт.

 

 

Наших людей ми лагідно називаємо #candorpeople. 

Давай зруйнуємо стереотипи разом та нарешті дозволимо собі бути сексуальними, вологими, чуттєвими, гучними, смачними, природними та особливими, незалежно від наших сексуальних уподобань, зовнішності, кольору шкіри, гендеру чи статі.

Ласкаво просимо до нашого ком‘юніті.

 

Твоя секс-крамниця Candor Place🖤

 

 

Секс-крамниця Candor Place: що ви маєте знати про нас

Нашому суспільству довелося за один крок здолати прірву між совковим запереченням сексу до революційної толерантності 21 століття. Багатьом з нас нелегко в такому контрасті. Але якщо ви завітали до нашої крамниці секс іграшок Candor Place, то можемо вас привітати: ви на правильному шляху. Адже ви розумієте, що ваше тіло й ваша душа, ваші відкриті прагнення й потаємні мрії — це і є ви. А до себе потрібно прислухатися, щоб бути щасливою, здоровою, успішною людиною. Саме для цього Аліна та Ліза створили Candor Place.

Наша секс-крамниця для ваших потаємних бажань це:

 • Місце Щирості. Candor Place — це секс-крамниця, яка дійсно може стати для вас Місцем Одкровення. Просто довіртеся нам і дозвольте допомогти вам краще пізнати себе, свої можливості та бажання. Тоді ми неодмінно запропонуємо вам ключики для їхнього втілення.
 • Сексуально-освітня платформа. Цей майданчик заснований професійними сексологами. І не тільки для того, щоб показати потенціал сучасної індустрії товарів для сексу. Ми маємо всі можливості для якісної сексуальної просвіти нашого суспільства, просування ідей рівності та різноманітності.
 • Осередок турботи про ваше здоров'я. Скориставшись безкоштовними консультаціями наших сексологів, ви краще пізнаєте себе. Адже ми прагнемо допомогти вам зробити інтимне життя яскравішим, а також поліпшити здоров'я завдяки уважному ставленню до свого тіла та його природних потреб.
 • Безпечний простір для всіх, незалежно від орієнтації, статі чи гендеру. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на те, що тут вам буде забезпечено максимально толерантне ставлення. В нас ви можете знайти все для реалізації ваших таємних бажань і втілення найсміливіших фантазій.
 • Секс-крамниця оригінальних товарів для інтиму. Ми співпрацюємо напряму з найкращими світовими брендами, які спеціалізуються на товарах з нашого сегмента ринку. Це дозволяє нам гарантувати нашим покупцям 100% оригінальність кожного представленого в нашому каталозі виробу.

Основні переваги послуг нашої крамниці

Наш ресурс працює в найбільш інтимній сфері. Тому рівень наших послуг максимально відповідає такому статусу. Якщо ви вирішите у нас замовити секс-іграшки, лубриканти, набори для БДСМ або інші аналогічні товари, то зможете бути впевнені:

 • У максимальній толерантності. Вам не ставитимуть незручних запитань, незалежно від специфіки вашого вибору товарів.
 • У коректності спілкування. Ми намагаємося підвищити сексуальну культуру нашого суспільства через просвітництво в цій сфері.
 • У повній захищеності ваших особистих даних. Ваші уподобання у виборі товарів і вміст замовлення завжди недоступні для сторонніх.
 • У швидкості обслуговування. Для цього ми працюємо без вихідних, а замовлення відправляємо щодня, тобто одразу після приймання заявки.
 • У максимальній компетентності консультацій. Адже з вами спілкуватимуться професійні сексологи, відповідаючи на всі ваші запитання.

Асортимент товарів нашої секс-крамниці

 • Сьогодні кожна доросла людина може замовити секс-іграшки, лубриканти, набори для БДСМ та ігри в нашому каталозі.
 • У нас можна вибрати унікальні вироби для вашого сексуального здоров'я, які ви не знайдете у жодній аптеці чи іншій крамниці.
 • Ви можете забезпечити турботу собі та своєму партнеру, вибравши у нас надійний інтимний захист у вигляді якісних контрацептивів.

Пишіть, телефонуйте, приходьте до нас!

Ми готові спілкуватися з вами телефоном, онлайн або офлайн щодня, з 10:00 до 20:00. В інший час ви можете залишити нам приватне повідомлення, щоб ми могли з вами зв'язатися. Також ви можете зробити замовлення через кошик, що надзвичайно зручно й просто.

Для нас дуже важлива інтимність вашого вибору товару на нашому сайті. Тому ми намагаємося максимально забезпечити вашу приватність. Ви можете бути впевнені в захисті особистих даних, а також збереженні таємниці поштових відправлень і кур'єрських доставок.

До ваших послуг не лише наша онлайн-крамниця у Києві. Купити секс-іграшки ви можете з доставкою в будь-яку точку світу (окрім росії та білорусі). Тому завітайте на сайт нашого магазину, щоб краще ознайомитися з товарами та послугами, зробити виважений вибір та швидко отримати свої інтимні покупки.