UAH
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Пн-Нд 10-20

System JO

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд System JO вже понад 20 років встановлює все нові й нові золоті стандарти для лубрикантів і засобів інтимної гігієни. На сьогодні в асортименті бренду понад 200 найменувань продукції в різних категоріях: силіконові, водні та комбіновані лубриканти, всілякі стимулятори для неї і для нього, масажні та гігієнічні засоби. JO заохочує бажання споживачів досліджувати свою сексуальність і покращувати свій інтимний досвід.

Продукція JO створена з найкращих перевірених інгредієнтів і має такі ліцензії та сертифікати:

  • Сертифікат Міжнародної організації зі стандартизації (ISO). Наявність його гарантує, що всі товари та послуги, які пройшли процедуру сертифікації, повністю відповідають прийнятим світовим стандартам.
  • Ліцензії FDA Medical device і FDA OTC. Продукція пройшла клінічні дослідження в Управлінні з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів "Food and Drug Administration". FDA гарантує ефективність і безпеку ліків, біологічних продуктів і медичних пристроїв.
  • Сертифікат органічних продуктів USDA (Міністерства Сільського Господарства США). Цей сертифікат підтверджує органічність використаних інгредієнтів на всіх етапах виробництва.
Розгорнути
Вгору