Все про анальний секс і чи такий він страшний, як про нього говорять?

Багато чоловіків пристрасно бажають спробувати анальний секс, на відміну жіночої половини людства.

Дівчата навпаки бояться анальних ласк, як вогню, навіть якщо це легке проникнення, а не повноцінний секс.

І все це через те, що багато хлопців, через недосвідченість, схиляють дівчат до цього експерименту абсолютно без підготовки.

Наприклад, необережне проникнення пальцем під час сексу без лубриканта може бути дуже неприємним, особливо якщо це відбувається несподівано.

Що вже говорити про тих, хто входить членом усередину без лубриканту? Це може бути не просто боляче, а й вкрай небезпечно для здоров'я!

Однак, при правильній підготовці, анальні ласки можуть бути не просто приємними, а навіть приводити жінку до бажаного піку. Безумовно, такі пестощі можуть зробити оргазми яскравішими, глибшими, довшими й сильнішими, якщо під час ласк клітора або точки G спробувати пестити одночасно й анус.

Як же правильно підготувати себе до анальних пестощів так, щоб це було максимально приємно і без шкоди для здоров'я?

Ці прості рекомендації від Candor Place допоможуть вам з партнером налаштуватися, підготуватися та отримати нереальну насолоду!

 • Найважливіше правило – це близькість та довіра. Запам'ятай, якщо ти не довіряєш своєму чоловікові, якщо ти хоч трохи сумніваєшся в тому, що він буде обережним - не потрібно змушувати себе і переступати через свої власні страхи тільки заради іншої людини. Пам'ятай, що це твої межі, твоє тіло, твої відчуття. Тільки тобі вирішувати, пробувати чи ні. Тим більше, що поки твоє тіло затиснуте від страху, розслабитися не вдасться. А значить, анальний секс апріорі буде болючим, і ніяка змазка тут не допоможе.

 • Взаємне бажання. Тільки за обопільною згодою і ніяк інакше. Анального сексу ти повинна хотіти не менше, ніж чоловік. Інакше, ЗНОВУ Ж ТАКИ, розслабитися і отримати кайф від процесу не вийде.

 • Чоловіча готовність. Ви повинні розуміти, що в анальному отворі немає квіточок та метеликів. Зате ми всі знаємо, що там є натомість. І анальний секс практично ніколи не буває ідеально «чистим», якою б ретельною не була підготовка. Тому просто будьте готові до будь-яких «конфузів».

 • Збудження. Приступати до розробки анусу можна тільки тоді, коли жінка тече і сама просить увійти всередину, знемагаючи від бажання! Пам'ятайте, що ми працюємо над розслабленням ануса, щоб легко увійти. Для цього потрібна «розм'якла» заведена жінка. До речі, під час сильного збудження наша свідомість звужується і больовий поріг стає вищим, це означає, що неприємні відчуття будуть меншими, як мінімум, завдяки цьому фактору.

Теперь перейдемо до технічної підготовки.

Купівля потрібних аксесуарів та іграшок для анального сексу.

Перше, що НЕОБХІДНО купити - це анальну змазку (лубрикант). Без цього приступати до будь-яких анальних ігор в жодному разі не можна. Якщо, звичайно, ти не хочеш потім кілька днів відчувати болючі відчуття або мати проблеми такі як, наприклад, геморой.

Анальний лубрикант можна вибрати або на водній основі, або на силіконовій.

Лубрикант має бути саме для АНАЛЬНОГО СЕКСУ. У жодному разі не зігріваючий, збуджуючий, охолоджуючий – такі лубриканти для анального сексу НЕ ПІДХОДЯТЬ. Це може спричинити неприємні відчуття. (Окрім спеціальних анальних лубрикантів з розігріваючим ефектом).

 • Силіконова змазка (наприклад, Pjur Backdoor anal Relaxing Jojoba Silicone) буде краще ковзати, вона більш в'язка і жирна. Вона чудово підходить для АС, проте, зверніть увагу, що не всі силіконові лубриканти сумісні з презервативами. І ніякі з них не сумісні з силіконовими іграшками, якщо, наприклад, ваша анальна пробка саме з силікону. Запитуй про це у нашого консультанта.

 • Водна змазка (наприклад, Pjur Analyse me! Comfort Water Glide) легша, не липка, але швидше висихає. Будь-який лубрикант на водній основі можна використовувати з презервативами та спокійно поєднувати з силіконовими іграшками.

Анальні іграшки використовують для різних цілей:

 - як інструмент у прелюдії;

 - для розширення анусу;

 - для посилення насолоди;

 - для зміни ролей.

Спробуйте розпочати саме з них, а вже після переходьте до сексуального акту.

Анальні пробки для сексу.

Найпопулярніший вид іграшок для безпечного та комфортного сексуального акту. У нас в каталозі ви знайдете конусоподібні вироби із силікону та металу. Іграшки можуть бути прикрашені стразами або пухнастими хвостиками.

У деяких моделях є функція вібрації або варіювання розмірів шляхом накачування іграшки повітрям.

Іграшку можна використовувати і для стандартних еротичних ігор, так ви досягнете ефекту подвійного проникнення. При введенні в анальний отвір іграшки, м'язи піхви автоматично звужуються і щільніше охоплюють член, що позитивно впливає на відчуття обох партнерів.

Анальні буси та анальні ялинки.

 • На міцну нитку нанизані кульки одного або різних діаметрів. Ялинки об'єднали в собі переваги анальних пробок і намиста.
 • Самостійне використання намиста і ялинок практикується як прелюдія до анального статевого акту. Рекомендуємо спробувати ввести іграшку під час вагінального контакту.

Анальні вібратори.

Дуже схожіна своїх традиційних побратимів, хіба що габарити скромніші. Це дозволяє уникнути неприємних відчуттів під час введення.

Гігієна. Чи потрібно використовувати клізму?

 • Чоловік використовує обов'язково презерватив. Якщо не хочете занести собі інфекцію у статевий член, а потім і у вагіну – прислухайтеся до цієї поради. Зверніться до нас у директ, ми допоможемо з вибором.

 • Жінка випорожнює кишечник за 1-5 годин до сексуального акту. Бажано після цього не їсти або вибирати якусь легку їжу, яка не викличе здуття чи тяжкість у животі.

 • Жодні клізми тобі не потрібні. Це, по-перше, не дуже корисно. По-друге, немає особливого сенсу, тому що все одно не вбереже вас на 100% від легких калових виділень. Крім того, повноцінно випорожнитися в процесі АС дуже складно, тим більше, якщо правильно підготуватися.

 • Якщо ти все-таки дуже боїшся, що захочеш у туалет під час статевого акту, хоча цього НЕ МАЄ статися, можете придбати в аптеці спеціальні ректальні свічки з проносним ефектом. Однак це крайній варіант і користуватися ними постійно не обов'язково.

 • Не практикуйте анальний секс частіше, ніж раз на два тижні.

 • Чи варто говорити про те, що перед анальним сексом потрібно сходити в душ і старанно промити анальний отвір з милом?

 • У жодному разі не практикуйте одночасно анальний, вагінальний та оральний секс. Або ж постійно змінюйте презерватив при зміні зони, куди вводиться статевий член. З ануса у вагіну можна занести інфекцію, адже ніжна мікрофлора піхви не сумісна з бактеріями з аналу.

Що, якщо хтось забрудниться?

Найімовірніше, ви ітак забруднитеся. Це особливість анального сексу, і до цього потрібно бути готовими.
Важливо розуміти, що анальний отвір призначений для виведення переробленої їжі. І контакт із нею цілком може статися, навіть якщо ви скористалися свічками або клізмою. Це має запах та певний вигляд.
Якщо не готові – краще не експериментувати.

Але нічого страшного в цьому також немає. Завжди можна скористатися душем. І, звичайно, не забуваймо про презерватив.

Як правильно почати?

 1. Починаємо з нанесення на зону аналу спеціального лубриканту та розробки ануса пальцем. Поступово, акуратно. Жодних різких рухів. Повільно вводимо палець і залишаємо його всередині, доки дівчина не звикне. Нігті на пальцях повинні бути акуратно пострижені. Вводимо палець круговими рухами, ніби вкручуємо його.

 2. Якщо є анальні іграшки – далі використовуємо їх. Якщо ні, то акуратно вводимо другий палець усередину. Якщо не йде або йде складно - додаємо лубрикант і чекаємо.

 3. Не треба робити жодних зворотньо-поступальних рухів. Зараз ми поки що працюємо тільки над розслабленням анусу, а не займаємося сексом.

 4. Після того, як дівчина звикла до двох пальців або анальної іграшки, можна всередині помасажувати стіночки анусу, акуратно водячи вгору-вниз і з боку в бік. Усі рухи плавні.

 5. Одночасно з цим стимулюємо клітор пальцями чи язиком. Це розслабить її та збудить. Наше завдання зробити так, щоб мозок сприймав анальне проникнення, як приємну та допустиму дію. Вперше це складно. Але, якщо робити одночасно куні, пестити дівчину, гладити, цілувати, говорити приємні слова – асоціації з анальним сексом будуть лише найприємніші і вона легше «впустить» тебе всередину.

 6. Після всіх виконаних маніпуляцій переходимо до введення члена всередину ануса.

Які позиції обрати для анального сексу?

Позиції в анальному сексі - це теж важливий момент, особливо, якщо пробуєте вперше.

 1. Підкладіть дівчині подушку під стегна, покладіть її ніжки на чоловічі плечі та акуратно вводьте член. Рухи плавні. Для початку введіть голівку та зачекайте, поки дівчина звикне. Потім повільно вводьте статевий член і зупиняйтеся щоразу, коли вона попросить почекати. Потрібно, щоб анус звик. Поки не увійдете повністю до кінця ствола, не виймайте член і не робіть зворотньо-поступальних рухів.

 2. Друга варіація пози для першого введення – на боці. У такій позиції дівчині буде однозначно комфортно і не боляче, тому що член проникає не занадто глибоко й легко контролює те, що відбувається.

 3. Третя варіація – дівчина на животі, ніжки зімкнуті разом. Чоловік входить усередину ззаду.

 4. Доггі-стайл - залиште на середину процесу, коли анус вже досить розслаблений і легко впускає всередину. Будьте обережні, якщо дівчина нахилить тіло вниз, то кут стає гострішим і дозволяє члену увійти досить глибоко. Не перестарайтеся.

От і все! Ви готові на 100% до анальних експериментів та практик.

Бажаємо вам море задоволення та насолоди від анальних пестощів.