Відкривати нові пози в сексі завжди захоплююче заняття. Такий досвід може зародити глибокий зв’язок між партнерами. Кожна вже існуюча чи вигадана поза пропонує свої унікальні відчуття від взаємодії двох тіл та неймовірні варіанти отримання оргазму. Давайте разом з нашим онлайн сексшопом Candor Place зануримося в неймовірний світ сексуальних поз та дізнаємось які секс-іграшки ідеально підійдуть під те чи інше положення тіл.

Ложки + кліторальний вібратор

Ложки – одна з найкращих поз для сексу зранку. Адже дуже мило, коли день починається з обіймів. Партнерка лягає на бік, а партнер розташовується позаду її спини. Жінці потрібно трішки скрутитись в позу ембріона, щоб підлаштуватись під тіло чоловіка. Іноді поза потребує підняття верхньої ноги, щоб пенісу було легше входити в вагіну.

Поза Ложки має багато переваг. Вона ідеальна для сексу під час вагітності та для людей з великою вагою. Партнер може цілувати у шию, яка є ерогенною зоною більшості жінок, пестити груди, гладити стегна та стимулювати статеві органи партнерки кліторальним вібратором. Наприклад, Romp Wave з продуманою формою для різних варіантів стимуляції. Кінчик – для сосків та клітора, ребро – для вульви, мошонки та стовбура пеніса. Іграшка має 10 варіантів стимуляції, 4 вібраційні режими та 6 рівнів інтенсивності — від м’яких і ніжних до максимально інтенсивних вібрацій. Цей вібратор не боїться бризків води, тому можеш сміливо спробувати сквірт чи велику кількість лубриканту на водній основі.

Або ви з партнером чи партнеркою можете спробувати мінівібромасажер у формі NIYA 4. Він має 10 режимів вібрацій, зручно лягає в долоню та підійде для сексу в позі Ложки у ванній кімнаті, адже не боїться занурення на глибину 1 метр. Вібрація передається по всій поверхні секс-іграшки, тому можна прикладати реберця до ерогенних зон під будь-яким кутом.

Доггі стайл + вібромасажер

Якщо запитати чоловіків, які найкращі пози для сексу вони можуть назвати, то серед перших позицій завжди буде доггі стайл. Вони люблять її за те, що можуть контролювати процес та бачити всю красу жіночого тіла. 

Партнерка стає на коліна або карачкики, а партнер встає ззаду. Також позу можна модифікувати та спробувати стоячи з опорою об стіну або стіл, а щоб зробити секс більш цікавим та приємним, візьміть вібромасажер. Вібрації від статевих органів жінки будуть передаватись на пеніс. Обидва партнери отримають нові відчуття, що призведе до одночасного оргазму майже у 100% випадків.

На наших онлайн полицях сексшопу Candor Place ти можеш знайти такі моделі, як Shunga Zoa. Особлива форма призначена для стимуляціії всередині піхви або анального отвору та пестощів клітора із захопленням статевих губ. Тож кращі пози в сексі можна покращити подвійним проникненням. Тому не забувай про анальний лубрикант на водній основі, якщо захочеш спробувати ребристий стовбур іграшки під час анальних ігор. Вібратор має 1 рівну вібрацію та 9 ритмічних малюнків, а також може бути використаний у ванній кімнаті чи у будь-якому іншому місці з водою. 

Більш простим, але не менш прекрасним є вібромасажер LELO Smart Wand 2 Medium. Він має класичну форму мікрофона, яку ти або твій партнер чи партнерка бачили у Саманти з “Секс і місто”. Більш легкий та має менший розмір, ніж модель Large. Зручно лягає у руку, має 10 режимів вібрації та також може бути використаний у ванній кімнаті.

Місіонерська + вібратор для пар

Найзручніша поза в сексі. Хоч і здається, що в місіонерській може бути банально та нудно займатись сексом, її можна вдосконалювати, видозмінювати, експериментувати. Особливо, якщо додати вібратор для пар. Тоді руки обох партнерів будуть вільні й вони зможуть насолоджуватись один одним. Або керувати іграшкою зі смартфона, що також робить секс небанальним.

We-Vibe Match можна керувати дистанційно за допомогою пульта, або ж через застосунок We-Connect™ (є і для iOs, і для Android). Ви з партнером зможете створювати свої власні вібрації та зберігати їх. Іграшка буде вібрувати в такт вашої улюбленої музики. Ви навіть зможете увімкнути еротичний плей-лист від Сandor Place!

Крім того, вібратор має невеликий розмір та ідеально стимулює зону G. Оснащений 10 віброрежимами: 3 рівні вібрації різної сили та 7 ритмічних вібровізерунків, що незалежні від застосунку. Гнучке з'єднання обох стимуляторів гарантує щільний контакт з ерогенними зонами, враховуючи індивідуальні особливості анатомії.

Якщо ти з партнером чи партнеркою любиш змінювати пози в ліжку, тоді спробуй LELO Tiani Duo Black. Преміальний бренд розрахував всі анатомічні особливості, тому ви зможете побалувати себе 8 режимами вібрацій як у місіонерській, так і в інших позах. Іграшкою зручно керувати за допомогою пульта ДК та брати з собою в душ для палкої прелюдії.

Зворотна вершниця + вібратор на палець

В цій позі жінка сідає зверху на партнера, але не лицем до нього, а спиною. В цій позі більше доступу до клітора та вульви. Тому зручно використовувати вібратор на палець, в той час, як чоловік може тримати ноги зігнутими, розведеними чи зведеними разом.

Наш онлайн магазин пропонує декілька варіантів секс-іграшок на палець. Серед усіх ми рекомендуємо Love To Love Touch Me Rose та Satisfyer Candy Cane. Вони обидва підходять для пестощів не тільки клітора, а й сосків та мошонки в такій позі. Перший має 10 режимів вібрації та ідеально вдягається на палець, тому не спаде під час інтиму у ванній кімнаті (саме ця поза для сексу найкраща у ванній чи в джакузі). Другий вібратор також можна занурювати під воду, але більша ймовірність, що він зіслизне. Але більша кількість вібрацій (аж 12) та різноманітні ритмічні малюнки перекривають цей невеликий недолік.

Вершниця + ерекційне кільце

Вершниця або пастушка – найкращі пози в сексі, щоб мати тісний контакт з партнером. У цій позиції не завжди жінка бере контроль у свої руки. Чоловік також може керувати темпом та ритмом пенетрації, поставивши стопи на ліжко або гладку поверхню, та рухаючи тазом. Тому ми підготували рекомендації по ерекційним кільцям для пеніса.

Першим у нашому топі, що робить найкращі пози для секса ще більш цікавими, We-Vibe Bond. Ерекційне кільце подовжує статевий акт та підвищує рівень ерекції. Регулятор Custom Fit™ дозволяє збільшити або зменшити діаметр кільця: можна одягати на пеніс і мошонку одночасно. Іграшка має 10 режимів вібрацій та може стимулювати мошонку або клітор. В комплекті до вібратора йде пульт ДК, тому тобі не прийдеться рухатись, щоб змінити режим – просто натисни кнопку. 

Друге віброкільце, яке подобається усій нашій команді – це Adrien Lastic Gladiator. Він класний для одночасної вагінальної та кліторальної стимуляції. Ерекційне кільце одягається на член крізь силіконові петлі та надійно фіксується на стовбурі, потовщує та злегка здавлює основу пеніса, тим самим перешкоджає відтоку крові, посилює ерекцію і подовжує статевий акт. Плоский моторчик, утворює невелику горбинку для того, щоб впливати на зону G, паралельно 10 варіантів вібрацій передаються на статевий член. Кільця насадки м'які та еластичні, відмінно розтягуються, тому підійде абсолютно всім чоловікам з різними розмірами пеніса.

У кріслі/на стільці + анальна пробка, масажер простати

Якщо шукаєш цікаві пози в сексі, які дають можливість глибокого проникнення та тісного контакту з тілом партнера чи партнерки, то слід придивитись до Вершниці у кріслі чи на стільці. Для сміливих пар рекомендуємо додати пристрасті та використати анальну пробку. На нашому сайті з’явилась красива новинка – Art of Sex Succubus M з диявольським хвостом. Чотири варіанти кольорів батогів, які можна використати для флагеляції, або як красивий аксесуар під час стриптизу-прелюдії. Сама анальна пробка зроблена з металу, тому ідеально комбінується з будь-яким лубрикантом. Під час сексу спробуйте зв’язати руки хвостиком партнеру, який буде носити пробку. Це дуже інтимно та гаряче!

Якщо ж хочеться легких вібрацій, тоді рекомендуємо So Divine Men. За рахунок віброкулі всередині іграшки, партнер чи партнерка буде отримувати приємний масаж анального отвору чи простати 7 режимами вібрації. 

А для поціновувачів сучасних технологій ми підготували Satisfyer Plug-ilicious 2 на наших онлайн полицях. 5 режимів різної інтенсивності та 7 ритмічних малюнків, водонепроникність, ідеально продумана форма для використання як жінками, так і чоловіками – чого можна ще бажати? Звичайно ж легкого користування під час статевого акту. Іграшка підключається до смартфона через застосунок Satisfyer Connect (є і для iOs, і для Android), де ти з партнером зможеш створити свої власні ритми вібрації. Також керувати за допомогою голосу чи улюбленої музики (в т.ч. і нашого плей-листа) та включати буст-режим, щоб прискорити оргазм від приємних відчуттів.

А які пози для сексу полюбляєш ти? Поділись з нами в коментарях та напиши, які ще іграшки класно підійдуть під експерименти з Камасутри.