У нас в асортименті безліч змазок. Як у них розібратися? Крім того, що ти будь-якої миті можеш звернутися до нас за консультацією, будь-якій людині потрібно самостійно розбиратися та бути обізнаною про такий важливий елемент, як лубрикант.

Лубрикант/змазка — це чудовий спосіб покращити сексуальне життя та убезпечити себе від мікротравм, пошкоджень, шкоди здоров'ю. Гель-лубрикант збільшує тривалість акту, прискорює процес досягнення оргазму.
Він змінює відчуття від дотиків і навіть смаку. І він є незамінним помічником в експериментах з анальним сексом - допомагає звести ризик травм до нуля і знизити болючі відчуття, якщо необхідно.

Змащення потрібне! Особливо жінкам, що годують, з природною відсутністю лубрикації і складним процесом збудження, або в менопаузі. А також, при деяких жіночих хворобах, при лікуванні антигістамінами, антидепресантами та хіміотерапією.

Які ж бувають лубриканти? Розберемо три основи.

ВОДНА
➕Дуже популярний вид змазки. Вона легко змивається; сумісна з презервативами та секс-іграшками; гелеподібний лубрикант підходить для анального сексу. Бувають їстівними – для орального сексу.
➖ Не підійде для сексу у воді. Деякі змазки можуть бути липкими, швидко висихати або пекти на геніталіях, якщо у тебе надто висока чутливість. Тому потрібно проконсультуватися, перш ніж купувати такий гель-лубрикант.

♠СИЛІКОНОВА

➕Чудово довго ковзає, менше висихає - тому витрачати ти будеш її довго; підходить для сексу у воді; не липка; можна використовувати для еротичного масажу; підходить для анального сексу.
➖ руйнує силіконові іграшки та кібершкіру; складно змивається та відмивається.

♠ЖИРОВА (масляна)
➕Підходить для інтимного масажу та фістингу; забезпечує довге ковзання та догляд за шкірою; підійде для орального сексу - не викликає роздратування при попаданні до рота.
➖ руйнує латексні презервативи та кібершкіру; складно вивести із тканини; може викликати подразнення.

ГІБРИДНА
Суміш двох основ: водна+силіконова або водна+масляна. Вони мають більше переваг, так як поєднують в собі властивості декількох основ.
➖Мінусами є відсутність смакових лубрикантів для орального сексу, а також те, що склад змазки може індивідуально не підійти.

 

НЕ використовуйте звичайні харчові або масажні олії як лубрикант!

➖ Завдають шкоди мікрофлорі піхви;

➖ Можуть закупорювати залози;

➖ Руйнують латексні презервативи та іграшки з PVC, TPE.

Подивися лубриканти тут.

Пиши нам у чат або в директ - ми допоможемо обрати твою ідеальну змазку.