Часто жінки шукають статті на теми «як доставити задоволення чоловіку» або «що повинна робити жінка в ліжку», щоб зробити інтимне життя яскравим та вразити партнера під час сексу. Ми розуміємо, що важливо бути бажаною для нього, хотіти бути завзятою та збудливою, проявляти фантазію. Але дуже сподіваємось, що ти не гонишся за чужою насолодою, забуваючи про цінність власних відчуттів. 

Сьогодні ми розповімо про один зі сценаріїв, як зробити секс з твоїм чоловіком цікавішим та більш різноманітним. І в цей раз саме ти будеш активною та непередбачуваною.

Прелюдія

Підігрій його бажання до сексу ще до того, як ви побачитесь. Оголись та прикрась своє тіло портупеєю на тіло від Feral Feelings Harness. Зроби декілька спокусливих фото, прикріпивши їх до збудливого повідомлення своєму чоловікові. Нехай очікує зустрічі з великим ентузіазмом.

Крок 1

Зустрінь свого коханого грайливим настроєм. Скажи, що сьогодні він відчує, що ти знаєш, як зробити приємно чоловікові в ліжку. Додай, що сьогодні процесом керуєш ти. Посади його на стілець. Одягни на нього чорні кайдани зі штучним хутром, щоб руки були за спиною. Вони сковують рухи, але при цьому не доставляють дискомфорту. Тому твій чоловік може розслабитись та споглядати за твоїми сексуальними рухами. Можеш додати в атмосферу свічки та музику. 

Крок 2

Час починати пестощі. Роздягни свого партнера та намасти масажним гелем Intt Coconut Vegan. Починай з шиї, плечей, ключиць, грудей, живота. Спускайся вниз не дуже швидко, дай йому повністю розслабитись та приготуватись до сексу. Запах кокосу неодмінно додасть твоїм рухам пікантності та інтимності.

Крок 3

Тепер, коли коханий чоловік палає від бажання, ти можеш перейти до найеротичнішої частини сценарію. Додай ще гелю на головку пеніса та повільно рухай долонями знизу до гори. Спробуй ніжно подушечкою пальців погладити кінчик члену. Потім таким же чином повільно переходить до орального сексу. Спробуй комбінувати їх з мастурбацією Doc Johnson GoodHead Helping Head Ultraskyn. Іграшка має стимулюючі кульки всередині, а матеріал неймовірно м’який. ідеально доповнює мінет: стимулюй член рукою під час оральних пестощів, щоб зробити відчуття ще більш приємними.

Після таких гарячих ігор запитай, які рухи та відчуття йому більше подобаються. Не забувай і про ласки мошонки. Пальцями чи руками – на твій вибір. Твій чоловік позитивно оцінить таку стимуляцію.

Крок 4

Якщо ти та партнер раніше практикували стимуляцію простати, тоді здивуй його новою секс іграшкою. Інтерактивний масажер простати та вібратор зони G Svakom Vick Neo має ідеальний кут для стимуляції чутливих зон та можливість повороту головки на 180°, щоб кожна людина змогла знайти способи підлаштувати його під свої бажання. За допомогою двох моторів, він пропонує 7 різних режимів вібрації та 5 рівнів інтенсивності. Окрім цього, вбудований інтелектуальний режим Svakom розпочинає стимуляцію з ніжних вібрацій та завершує вибуховими хвилями для надзвичайно приємних оргазмів під час сексу. Ти зможеш керувати масажером дистанційно за допомогою застосунку  Svakom та/або Feel Connect 3, споглядаючи як твій чоловік отримує задоволення.

Якщо ж ви не практикуєте таку стимуляцію, тоді переходь до вагінального чи анального сексу. Використовуй змазку на водній чи силіконові основі, адже гель  Intt Coconut Vegan не є лубрикантом. Наприклад, густий лубрикант Sensuva Ultra-Thick Water-Based. Його щільна текстура створена спеціально для анального сексу та довготривалих ігор. Практично без запаху та легко змивається. Намасти член лубрикантом та сідай зверху. Рухайся спочатку повільно, а потім додавай темп. У процесі не забувай пестити клітор. Нехай він дивиться як ти отримуєш задоволення. Ти також зможеш підібрати презервативи до вашого сексу на нашому сайті, якщо ви з чоловіком ними користуєтесь. Спробуй безлатексні: більш тонкіші та краще передають тепло тіла.

Сподіваємось, тобі сподобався наш сценарій, як вразити чоловіка у ліжку. Ти відчула себе неймовірно активною, сексуальною та збудливою. Бо саме для цих твоїх відчуттів ми писали наші поради. Ми впевнені, що скоро він покаже, як він вивчив статтю «як здивувати її».