Серед усіх товарів для дорослих страпон найбільше бентежить людський  розум та фантазії. Такий досвід, не залежно від статі та формату стосунків, хочеться спробувати хоча б один раз. Використання страпона під час сексу руйнує обмеження та стереотипи. Він розширює формат взаємовідносин та можливості отримати задоволення.

Якщо тобі цікаві ігри та практики зі такою іграшкою для дорослих, мрієш спробувати себе в домінантній ролі у парі, тоді наша експертна стаття з топ страпонів у Candor Place стане для тебе гарним базисом, який підготує тебе до нових відкриттів.

Як з’явилися перші страпони

Історія появи перших страпонів бере свій початок у давні часи, коли соціокультурні норми диктували  сексуальну поведінку та розподілення ролей всередині відносин. Саме за часів матріархату, коли жінки грали провідну роль у суспільстві, виникли перші прототипи сучасних страпонів, як засіб задоволення інтимних потреб. Вони були зроблені з металу або дерева.

Слово “ділдо” походить від прізвища легендарного майстра Дедала, батька Ікара. Він був відомий своїми скульптурами та винаходами. Та мало хто знає, що він також заслужив своє визнання серед жінок, бо створював предмети сексуальної втіхи. Так вироби, що були схожі на статевий член, та виконували функції задоволення, стали називатись ділдо.

У середні віки, з приходом моралі та релігійної фанатичності, тема сексуальних стосунків, а тим паче страпонів, зазнали стигматизації у суспільстві. Однак це не завадило монахиням і гейшам у Японії потайки продовжувати використовувати фалоімітатор для мастурбації та імітації статевого акту. Однак саме другі почали використовувати його на чоловіках, приймаючи роль домінанта. 

Згодом страпон почав з'являтись на європейських малюнках та гравюрах, що свідчить про зростання популярність тем сексу та взаємовідносин серед людей. Сучасний ділдо зазнав багатьох змін та вдосконалень. Зараз можна знайти безліч варіацій цієї іграшки у секс-шопах по всьому світу. Це свідчить високий розвиток зацікавленості людей у самозадоволенні та розширені еротичних кордонів. 

Що таке страпон

Страпон – це секс-іграшка, що має форму статевого члена або просто фалічну форму, що складається з двох частин: ділдо та кріплення. Він може кріпитись на стегнах й талії ремінцями або іншими способами. Саме ця система фіксації та відрізняє страпон він простого фалоімітатора.

Для чого і для кого потрібен страпон

Страпон –  це не лише цікава секс-іграшка, а ще й інструмент для створення різноманіття у ліжку та сексуальних стосунках. Ти можеш використовувати страпон, якщо: 

 1. Чоловік має проблеми з ерекцією або партнерка хоче зробити маленьку паузу між статевими актами. Тоді насадка на член або страпон на ремінці допоможуть задовольнити потреби обох сторін.

 2. Страпон може використовуватися для збільшення розмірів статевого члена, надаючи додаткові сантиметри як у довжині, так і у діаметрі.

 3. Використання страпона може допомогти знизити чутливість чоловіка, продовжити статевий акт.

 4. В гетеросексуальних стосунках ця іграшка допомагає спробувати зміну ролей, яка називається пегінг. Це сексуальна практика, коли жінка використовує страпон для проникнення в анус чоловіка.

 5. Страпон чи ділдо розширюють можливості сексуальної активності для гомосексуальних жіночих пар.

Види страпонів 

В Candor Place представлені різні види страпонів. Вони відрізняються один від одного розмірам, формами, матеріалами та способами кріплення. Ми пропонуємо розглянути основні типи.

Безремінні страпони

Такі страпони тримаються завдяки відростку, який розміщується у піхві, що робить приємно обом партнерам одночасно. Конструкція детально продумана і можна не хвилюватись, що він сповзе під час статевого акту. А в таких секс іграшках, як  Strap-On-Me Multi Orgasm, можна додатково отримати пестощі клітора. Адже страпон не тільки має мотори у яйці, що розміщується всередині жіночого тіла, та у відростку, а ще й розтруб з трьома режимами вакууму. Іграшка керується за допомогою пульту, який класно передати приймаючому партнеру, щоб він також відчув контроль над грою. А при додаванні збуджувального спрею Intt Clit Me On Red Fruits з зігріваючим ефектом на статеві органи, вечір 100% закінчиться мультиоргазмами.  

Трусики зі страпоном

Це максимально комфортний варіант для жінок, які приймають домінуючу сторону в одностатевому сексі, та тих, що практикують пеггінг. Трусики бувають відкриті й закриті, з тканини, латексу, шкіри. Чудово обтинають сідниці й стегна. Деякі моделі випускаються із сексуальними отворами для легкого доступу або спеціальними насадками для стимуляції. 

В нашому онлайн магазині представлені декілька варіантів трусиків зі страпоном. Серед них  Doc Johnson Vac-U-Lock 8 Inch Classic Dong Ultra Harness, які можна регулювати та змінювати насадку на будь-яку іншу можливу.

На ремінцях

Один із найпопулярніших видів. Їх перевагами є можливість регулювати щільність прилягання до тіла та необмеженість у виборі страпона, який буде використовуватись. Це і робить страпони на ремінцях універсальним – чоловіки також можуть ними скористатись.

Однак не всі моделі бувають з кільцем для зміни фалоімітаторів. Страпон з ремінцем та вібрацією Fetish Tentation Vibrating Strap-On має вшиту іграшку червоного або чорного кольору. М’який матеріал не залишає слідів на тілі, а ремені максимально розтягуються до 112 см. Фалоімітатор має 10 режимів вібрації, що перемикаються однією кнопкою. Ти також можеш знайти на сайті подвійні страпони без та з вібрацією від цього бренду.

Одинарні

Бувають анатомічні, як Strap-On-Me Sliding Skin Realistic Dildo з ефектом рухливої шкіри, так і нереалістичні, як Satisfyer Double Ball-R, що має всередині 2 кульки, які створюють ефект вібрації під час руху. Кожна модель такого виду має присоску, яку можна кріпити на гладку поверхню або у кільце на трусиках для страпона.

З вібрацією

Від одинарних їх відрізняє лише наявність вібрації, яку забезпечує вбудований мотор або віброкуля. Також можна знайти моделі з фрикціями, що імітують реалістичні рухи пеніса. Наприклад, Master Ben Cyber Silicock має 2в1: і вібрації, і фрикції. Ними можна керувати за допомогою пульту ДК, а приємний на дотик силікон з рельєфними випуклостями на іграшці передадуть неймовірні відчуття під час використання.

Як правильно використовувати страпон

Страпон не замінить член, але водночас це більше, ніж просто вібратор чи мастурбатор. У чомусь поради щодо підготовки та догляду за інтимним аксесуаром будуть збігатися, а в чомусь різнитись. 

 1. Підготуйся до статевого акту. Переконайся, що у тебе чи твого партнера немає мікротравм, чи тріщин у прямій кишці та анальному отворі.

 2. За добу слід відмовитись від продуктів, що викликають гази. При необхідності, скористайся спеціальним гель для розслаблення м'язів ануса.

 3. Перед проникненням слід збудити приймаючого партнера. У кожної пари свої методи. Це можуть бути поцілунки у губи, оральний секс та/або римінг, пестощі статевих органів та ерогенних зон.

 4. Страпон слід помити спеціальним засобом та насухо витерти перед статевим актом.

 5. Ремінь фіксації або трусики для страпону повині щільно прилягати до тіла, не перетискати, але й не спадати.

 6. Ми рекомендуємо використовувати презерватив та лубрикант на силіконовій основі під час пенетрації. У іншому випадку – з іграшкою із медичного силікону лише змазка на водній основі.

 7. Найкращі пози для пеггінгу – доггі або лежачи на боці.

 8. Страпон слід виймати з анального отвору не повністю, щоб зберегти від потрапляння повітря всередину.

 9. Після кожного використання іграшку слід почистити та помити, а потім покласти в темне місце та бажано у мішечок з тканини.

Якщо тебе зацікавив досвід пеггінгу чи ти просто хочеш спробувати щось нове під час сексу або мастурбації, то звертайся до наших професійних менеджерів Candor Place. Вони з ентузіазмом допоможуть обрати найкращу модель для твоїх сміливих та цінних бажань.