Про мастурбацію не люблять розмовляти. Ніби існує лише тільки секс і більше нічого. Соромно зізнаватись, що мастурбуєш на порнографію, чи, якщо є постійний партнер.Але, як би банально це не звучало, мастурбують всі. І у мастурбації є багато плюсів, які впливають і на фізичне здоров’я, і психологічне.

У сучасному світі багато стресу, і багато існує методів його подолання. Мастурбація входить в цей список. З її допомогою можна скинути зайвий психологічний тиск всередині тіла, позбавитись внутрішніх затисків після важкого дня чи тижня, та просто краще пізнати своє тіло. Адже оргазм вивільнює гормони щастя. 

Сьогодні ми розповімо тобі як правильно мастурбувати, підвищити рівень та якість пізнання свого тіла, а також внести у своє статеве життя різні мастурбатори та вібратори з нашого онлайн секс-шопу.

Що таке мастурбація

Мастурбація – це один з видів сексуальної активності, що направлений на самозадоволення. Він відбувається шляхом стимуляції ерогенних зон та статевих органів. Існує також взаємна мастурбація – коли обидва партнери пестять статеві органи один одного. 

Мастурбація є природним процесом. Оргазм може бути відсутнім, але головне – отримати задоволення та краще пізнати своє тіло. Мастурбують не тільки дорослі, а й підлітки. Вік першого заняття мастурбацією у всіх різний і це нормально. Так проявляється інтерес до власного тіла та сексуальних відносин.

В мастурбації немає однієї константи. Вона різна. Кожна людина вирішує як їй краще займатись мастурбацією: швидко чи повільно, з проникненням чи без. 

Види мастурбації

Класифікація видів мастурбації є досить умовною, оскільки, коли мова заходить про секс чи мастурбацію, то кордони розмиваються, зникають чіткі правила та канони щодо оптимальних методів та правильного підходу. Основна концепція самозадоволення полягає в тому, щоб забезпечити приємні відчуття шляхом стимулювання ерогенних зон та статевих органів.

Чоловіки можуть пестити лише голівку члена, мошонку або все й одразу. Також не слід виключати масаж простати, що є прямим способом самозадовільнити себе анальними іграшками або пальцями.

Щодо жінок, то вони також можуть стимулювати анальний прохід. Але основними видами мастурбації є вагінальний (з проникненням) та кліторальний (без проникнення). Рідше зустрічається поєднання обох видів, адже, як ми писали раніше, більшість жінок отримують оргазм шляхом прямої стимуляції голівки (зовнішньої видимої частини) клітора.

Способи мастурбації секс іграшками

Наразі ринок секс іграшок дуже розвинений та різноманітний. Тому мастурбація стає більш цікавою та непередбачуваною. Але в цьому і є весь шарм, який робить “побачення” з самим або самою собою більш результативним та приносить лише позитивні емоції.

Наприклад, якщо ти полюбляєш анальну чи вагінальну мастурбацію, тоді тобі сподобається фалоімітатор з вібрацією. ADDICTION Brandon зроблений з медичного силікону, який оксамитовий на дотик, має надійну присоску для кріплення на будь-якій рівній поверхні та не тільки вібрує, а й світиться у темряві. Безпечна для анальної мастурбації, адже має стопер у вигляді мошонки. Також ти можеш використовувати секс-іграшку у ванній кімнаті, якщо тобі потрібна атмосфера, що розслабляє та налаштовує на романтичний настрій.

На наших віртуальних поличках є безліч мастурбаторів, про які ми не раз писали, але не так давно асортимент поповнився німецьким брендом Arcwave. Мастурбатор з назвою Voy компактно лягає у долоню та оснащений технологією Tightness Adjustment System™. Завдяки їй ти зможеш регулювати стиснення навколо пеніса та підлаштовувати під 8 рівнів інтенсивності стимуляції.

Для жінок, що не мали статевого дебюту або люблять зовнішню стимуляцію клітора, ми підібрали два фаворити нашого колективу: вакуумний вібратор Satisfyer Vulva Lover 1 та смарт-вібромасажер зі змінною головкою Satisfyer Double Wand-er. Перший зручно класти на лобкову зону та дати йому попестити голівку найчутливішого органа одним із 11 режимів вакууму. Або, якщо ти ще не впевнена, який вид стимуляції тобі подобається, можеш поекспериментувати та прикласти до вульви іншою, вібруючою, стороною. 

Друга секс-іграшка є варіацією славнозвісного Magic Wand, але зі своєю родзинкою. У комплекті ти знайдеш  дві насадки: кругла і тверда для інтенсивної стимуляції клітора й глибокого масажу будь-яких зон та для вагінальної стимуляції. Також Double Wand-er підключається до застосунку Satisfyer Connect (є і для iOs, і для Android), тож ти зможеш керувати ним віддалено чи взагалі передати контроль своєму партнерові. У будь-якому разі такий вібратор дасть змогу пізнати, які стимуляції та під яким кутом полюбляють твої свої ерогенні зони.

Як довести себе до оргазму. Інтимна косметика

Не тільки секс іграшки можуть доповнити досвід мастурбації, а й інтимна косметика. Ми не один раз писали про рідкі вібратори, тому просто нагадаємо, що на наших онлайн поличках ти знайдеш гелі з різним вольтажем та смаками від таких брендів як Intt, Orgie та Bijoux Indiscrets. Але в першу чергу слід пам’ятати, що, щоб самопізнання та самозадоволення проходило легко та комфортно, лубрикант – це перша річ, яка має бути завжди під рукою. Наприклад, pjur Woman Aqua на водній основі, який ти зможеш використовувати кожен день та з будь-якою іграшкою чи презервативом. А якщо хочеться, щоб лубрикант довгий час не висихав та був дуже слизький, тоді тобі потрібно на силіконовій основі, як у System JO Premium Original. Він залишає свої властивості навіть під водою, але підходить лише для мастурбації скляними та металевими іграшками або ж пальцями чи рукою.

Якщо у тебе залишилися питання з психологічної сторони мастурбації, не соромся звертатись до наших сексологинь через чат на веб-сайті або в особистих повідомленнях в Instagram та TikTok. Для консультації щодо товарів для дорослих та інтимної косметики звертайтеся до наших менеджерок за тими ж каналами зв'язку. Ми завжди раді допомогти вам поліпшити твій сексуальний досвід та збагатити емоції від користування секс-іграшками.