Світ секс-іграшок по справжньому дуже великий. Не встигаєш ознайомитись з новими вакуумними вібраторами чи смарт-мастурбаторами, як на ринок випускають щось нове. Такі ж відчуття викликає поява рідкого вібратора – явища, що з'явилось не вчора, але ще мало хто про нього чув. Він належить до інтимної косметики, має гелеподібну консистенцію та стимулюючу дію, але й при цьому може бути заміною секс-іграшки під час мастурбації або статевого акту. Він делікатно впливає на статеві органи, що призводить до більш чутливого оргазму. 

Сьогодні ми розповімо про види рідких вібраторів, як користуватися рідким вібратором та який найкраще обрати з наших онлайн поличок, залежно від твоїх побажань. Інформація, яку ти знайдеш у цій статті, допоможе розібратися в цьому новому і вражаючому напрямку інтимної технології, та відкриє світ нових еротичних можливостей.

Як працює рідкий вібратор

Рідкий вібратор – це інноваційний продукт, призначений для стимуляції інтимної зони та посилення сексуального задоволення. Ефект починається одразу при контакті зі слизовою або зі зволоженим клітором чи головкою пеніса. Зазвичай флакон рідкого вібратора оснащений дозатором, за допомогою якого можна видавити одну або дві краплі рідини. Важливо не перестаратися, оскільки ефект починає проявлятися майже одразу після застосування. 

Дія рідкого вібратора проявляється у відчутті глибоких вібрацій на місці його нанесення. Помітно посилюється пульсація та з’являється зігріваючий ефект від рідини. Після нанесення в зоні впливу збільшується кровообіг, що дозволяє багатократно підвищити чутливість та інтенсивність оргазмів. Загалом ефект від рідкого вібратора схожий на бульбашки шампанського чи лимонаду, що лопаються на шкірі. Результат від такої інтимної косметики може тривати 15-20 хвилин,  залежно від твоєї особистої реакції на  компоненти гелю та його інтенсивності. Паралельно з рідким вібратором можна використовувати інтимні іграшки для посилення ефекту та отримання неймовірного задоволення. Важливо запам'ятати, що рідкий вібратор не можна використовувати ні для яких інших цілей, а інгредієнти слід уважно вивчити, щоб уникнути алергічних реакцій. Також він гарно метчиться з лубрикантом, але не у великій кількості, адже може нейтралізуватися ефект. 

Найкращі бренди рідких вібраторів

Кожен бренд протестували наші експертки-сексологині, щоб представити на нашому сайті тільки найкращі продукти для сексуального задоволення. Сьогодні ми зробили вібірку з best of the best в топ-3, на який варто звернути увагу. Ти зможеш відкрити для себе нові грані насолоди з якісною продукцією та здивувати свого партнера крутими ідеями для вашого еротичного рандеву.

Orgie

Відмінною особливістю рідких вібраторів Orgie є рівень вольтажів, тобто інтенсивність впливу на ерогенні зони.  Вони відрізняються за нумерацією: розрахунок починається з 3 для найчутливіших жінок і закінчується максимальним 10 для тих, у кого низька чутливість. Наприклад, якщо тобі чи твоїй партнерці потрібна сильна стимуляція клітора, можна взяти рідкий вібратор зі зігріваючим ефектом Sexy Vibe! Hot. Він має високий рівень потужності вібрації (8 з 10) та полуничний смак, що круто розбавляє оральні пестощі. Якщо ж хочеться почати з низького рівня вібрації, щоб познайомитись з новими відчуттями, слід обирати Dual Vibe! Pina Colada. Гель має четвертий рівень та приємний коктейльний аромат, що ідеально підходить для прелюдії та легких поцілунків.

Для чоловіків у бренду є гель Hemp! Intense Orgasm. В його склад входить екстракт посівних kоноnель, що підвищує чутливість в інтимних зонах, викликає відчуття вібрації та пульсації, а в результаті – і оргазм. Потрібно нанести декілька крапель на голівку члену, уникаючи уретру, щоб Hemp! Intense Orgasm почав діяти.

Також існують рідкі вібратори, які можна наносити на губи для додаткового ефекту під час орального сексу. Наприклад, блиск для губ Electric Fellatio Lip Gloss. Партнер чи партнерка будуть відчувати легкі поколювання, ніби сотні бульбашок лопаються, пестячи ніжні ділянки статевих органів. Можна також додати секс-іграшки до ігор: мастурбатор-рукав чи кліторальний вібратор.

Bijoux Indiscrets

Цей іспанський бренд славиться вишуканою косметикою для інтимних взаємовідносин. Від стимулюючого гелю для сосків до збуджуючого крему для клітора – ти знайдеш все, що розбавить твої сексуальні пригоди у ліжку. Ми віддаємо перевагу рідкому вібратору Clitherapy It's a Match!, який, крім вібрацій, має ще й зігріваючий ефект - разом вони ще більше посилюють прилив крові до інтимної зони, посилюють чутливість і збудження. Засіб підійде тобі, якщо ти маєш високу чутливість або твій досвід зі збуджуючими засобами виглядав як “пожежа”. Clitherapy It's a Match! дасть тільки приємні відчуття та додасть бажання продовжувати ще й ще!

Intt

Бразильська компанія Intt спеціалізується на  продукції для палких поцілунків та оральних пестощів. В лінійці рідких вібраторів ти зможеш знайти гелі та спреї різної інтенсивності, а також різних смаків: джин тонік, кокос, кава, полуниця, жуйка тощо. Солодкуватий м’ятний смак має рідкий вібратор Intt Vibration Ice з охолоджуючим ефектом. Гель поколює та створює відчуття "тепло-холод", а яскравий аромат підвищує чутливість ерогенних зон і посилює інтенсивність оргазмів. Якщо ж навпаки хочеться розігріваючого ефекту, слід придивитись до рідкого вібратора Intt Vibration Vodka. Присмак нагадує горілку з енергетиком, що дуже бадьорить обох партнерів – жінку від оргазмів, чоловіка від орального сексу.

Однією із цікавинок є збуджувальний спрей для клітора Clit Me On Peppermint. Якщо більшість засобів викликають тепло у зоні нанесення, то цей має охолоджуючий ефект, який сподобається твоїй партнерці чи партнеру. Адже у поєднанні з поцілунками та м’ятним присмаком він розкривається по-особливому. Можна погратись, додавши контраст температур: випий гарячий чай та попестити теплим язиком зону, на яку було нанесено Clit Me On Peppermint. Оргазм обом сторонам гарантовано!

Якщо у тебе є залишились запитання чи потрібна консультація наших експерток або сексологинь, сміливо пиши в чат на сайті. Твій запит буде конфіденційним, а наша допомога якісною та професійною. Також можеш прочитати відгуки на рідкі вібратори на сторінці нашого онлайн-магазину.