Багато чоловіків загадуються над питанням як довести дівчину до оргазму, щоб бути у її очах найкращим коханцем та майстром усіх можливих сексуальних насолод. Задоволення жінки – важлива частина інтимних відносин, і розуміння та вміння надати партнерці якісну увагу у ліжку є ключем до гармонійних та міцних стосунків. Однак шлях до розуміння як досягти оргазму може бути довгим та тернистим. У цій статті ми розглянемо різні способи, які допоможуть тобі зрозуміти жіночу анатомію та секрети гарного сексу з яскравим фінішем для вас обох. А також покажемо, як товари з нашого онлайн секс-шопу можуть довести до вражаючого жіночого оргазму.

Клітор та його будова

Існує не мало міфів і помилкових уявлень про будову клітора, оскільки багато людей мають обмежені знання про цю частину жіночої анатомії. Одна з найпоширеніших помилок полягає в тому, що клітором називають лише видиму частину жіночого тіла, яку ми бачимо ззовні. Однак клітор насправді набагато більший та довший, ніж те, що ми можна торкнутись та попестити під час сексу чи мастурбації.

Також досі в суспільстві вірять в “ідеальний оргазм”. Що він буває лише під час проникнення пеніса у піхву (як тоді отримувати насолоду та екстаз гомосексуальним жінкам та трансгендерним персонам). Важливо розуміти, що сексуальність є індивідуальною. Вона відрізняється від людини до людини. У когось вона красива, ніби з обкладинки журналу, а для когось – це про комфорт та легкість. Але в будь-якому випадку за оргазм та насолоду буде відповідати клітор та його довгі відростки, що розміщаються всередині тіла біля піхви. 

На 3D моделі  Гелен О'Коннелл ти можеш побачити будову жіночих статевих органів жінки та як розміщає клітор.

Багато чоловіків загадуються над питанням як довести дівчину до оргазму, щоб бути у її очах найкращим коханцем та майстром усіх можливих сексуальних насолод. Задоволення жінки – важлива частина інтимних відносин, і розуміння та вміння надати партнерці якісну увагу у ліжку є ключем до гармонійних та міцних стосунків. Однак шлях до розуміння як досягти оргазму може бути довгим та тернистим. У цій статті ми розглянемо різні способи, які допоможуть тобі зрозуміти жіночу анатомію та секрети гарного сексу з яскравим фінішем для вас обох. А також покажемо, як товари з нашого онлайн секс-шопу можуть довести до вражаючого жіночого оргазму.
 

1 – голівка клітора; 

2 – тіло клітора; 

3 – печериста ніжка клітора; 

4 – кліторальна (вестибулярна) цибулина; 

5 – уретра; 

6 – вагінальний отвір; 

7 – вагіна; 

8 – матка; 

9 – сечівник.

Вплив комунікації на задоволення жінки

Вплив спілкування на задоволення жінки має вирішальне значення для досягнення оргазму в інтимних стосунках. Відкрите спілкування тільки покращить ваші з нею стосунки. І ти зможеш дізнатись більше про її сексуальні вподобання. Здатність вільно говорити про свої потреби, бажання та фантазії важлива для створення комфортної атмосфери до, під час та після сексу. Раніше ми писали як правильно ділитись з нею своїми почуттями та емоціями, щоб створити більш глибокий зв’язок між вами та розуміти, як доставити жінці задоволення.

Комунікація також може бути ключем як довести жінку до оргазму. Вона зможе поділитись своїми основними та другорядними ерогенними зонами. Або розповісти які секс-іграшки найбільше подобаються. Відкрите обговорення нових підходів і експериментів може збільшити задоволення під час сексу.

Найкращі пози для оргазму

Тепер ти знаєш, що для оргазму жінці потрібно відчувати себе в безпеці та довіряти партнеру. Ти знаєш, як побудований клітор і чому важливо приділяти увагу зовнішній та внутрішній його частинам. Тому слід підбирати такі пози, які найкраще простимулюють ерогенні точки. Ми пропонуємо спробувати такі:

  1. Місіонерська поза. На перший погляд, може здатись, що це банальна поза, яку треба залишити у середньовіччі. Але, при правильному куту входження у піхву дівчини, та може отримати велику насолоду від стимуляції зони G та клітора. Рухатись потрібно не вперед-назад, а вгору-вниз, торкаючись стінок піхви. Так легше стимулювати головкою пеніса зону G, що знаходиться на відстані 3-5 см від входу. Для збільшення шансів довести кохану до оргазму поклади їй під сідниці подушку та попроси схрестити ноги у тебе за спиною.

  2. Вершниця. У цій позі дівчина сама контролює глибину та швидкість стимуляції ніжок клітора. Вона може сама стимулювати голівку клітора пальцями або вібратором. 

  3. Ти ззаду. Переваги цієї пози полягають у її варіативності. Ви можете зайнятись інтимом у душовій, біля ліжка або на ньому, розташуватись на килимі або біля стіни чи столу. Твоя дівчина зможе пестити клітор руками чи вібратором, а ти – підібрати найкращий кут, що простимулювати його зсередини.

Як швидко довести її до оргазму секс іграшками

Універсальними секс-іграшками, що доведуть дівчину до оргазму є кролики-вібратори. Вони бувають різних форм, що дає тобі або твоїй дівчині обрати найкращий варіант, зважаючи на анатомічних особливостей. Другою перевагою кроликів перед іншими вібраторами є варіативність. Можна стимулювати як клітор, так і зону G та насолоджуватись внутрішньою стимуляцією. Наприклад, Satisfyer Supernova, що оснащений унікальною технологією Air Pulse, яка впливає на клітор виключно імпульсами повітря. Така безконтактна дія не зменшує чутливість і не викликає звикання. Його можна брати у ванну кімнату, якщо потрібна особлива атмосфера для оргазму. А для поціновувачів сучасних технологій Satisfyer випустив покращену версію цього  кролика-вібратора –  Sunray. Його стовбур більш гнучкий, може розміщуватись у 4 позиціях нахилу та, за допомогою застосунку на смартфоні, буде вібрувати твоїм оригінальним ритмічним малюнком.

Для володарок низької чутливості преміум-бренд LELO створив вібратор Ina Wave 2 з двома потужними, але тихими відростками. Крім того, рухи головки вгору-вниз імітують стимуляцію пальцями, яка нагадує мастурбацію. В комплекті до іграшки йде пробник лубриканту для зручного використання девайсу у ліжку та під водою.

Якщо ж хочеться попестити клітор напряму через його зовнішню частину, тоді треба обирати вакуумні вібратори. В секторі таких секс-іграшок є свій лідер – бренд Womanizer. Вони перші, хто придумав технологію хвильової пульсації під назвою Pleasure Air™. Вібратори безконтактно діють на клітор жінки та забезпечують неймовірне задоволення без ризику отримати оніміння. Ми обожнюємо модель Womanizer Premium 2, яка має 5 кольорів та розумну функцію автовключення при контакті зі шкірою. У комплекті також є дві насадки для зручної стимуляції: велика забезпечує низьку інтенсивність, невелика – високу інтенсивність.

Щоб довести до оргазму дівчину не обов'язково брати іграшку – можна урізноманітнити статевий акт рідкими вібраторами. Ми вже писали про них статтю, тож можеш перейти на сторінку та дізнатись про рівні потужності від різних брендів. А якщо у тебе залишились питання, то звертайся до наших менеджерок чи сексологинь у чаті на сайті. Вони допоможуть підібрати найкращі товари для дорослих та проконсультують як довести до оргазму партнерку.