Анальна мастурбація, а тим паче анальний секс, залишаються досі табуйованою темою. Але при правильній підготовці це може стати вражаючим досвідом у сексуальному житті. Причому для обох партнерів: і для жінок, і для чоловіків. Анальні пестощі приємні тому, хто доставляє задоволення, і тому хто отримує оргазм від проникнення. Така стимуляція розширює спектр інтимних відчуттів. 

Бажання отримати анальну стимуляцію або займатись анальним сексом – це дуже частий запит під час консультацій при виборі іграшок. Використання спеціальних інтимних аксесуарів із нашого секс-шопу Candor Place, таких як вібратори або масажери простати, можуть зробити такий секс більш безпечним та приємним. Звісно, якщо говорити про іграшки та девайси, то перше з чого ми почнемо – це анальні пробки. При правильному підборі така іграшка може відповідати усім твоїм потребам і забезпечити безпеку та комфорт під час використання.

Чому анальна пробка – must have

Тож, для чого анальна пробка? Для чоловіків анальна мастурбація нею чи анальними бусами може стати джерелом задоволення і додаткового стимулювання передміхурової залози. У майбутньому такі тренування можуть призвести до більш інтенсивних оргазмів. Для жінок вона може використовуватися для підготовки до анального сексу, розширюючи сфінктер, та для додаткової стимуляції під час інтимних ігор, коли пробка знаходиться у сфінктері та звужує вагіну під час статевого акту. Це створює додаткові приємні відчуття.

При користуванні пробкою необхідно пам'ятати про  техніки безпеки: наявність стоперу та велику кількість анального лубриканту. Найкраще підійдуть змазки на водній основі, адже вони універсальні й не руйнують матеріал іграшок. Обирай без гліцерину, адже він часто викликає подразнення. А смакові та з вібрацією залиш для оральних пестощів.

Як вибрати першу анальну пробку

Перед тим як користуватись анальною пробкою вперше, її треба правильно обрати. Перш за все, тобі потрібно знати основні критерії вибору. Анальні пробки класифікуються за розміром, матеріалом та формою. Новачкам підійде невеликий діаметр –  до 3 см. Як, наприклад, Love To Love Open Roses розміру S. Адже правильно підібраний розмір анальної пробки – це 2/3 успіху. Красивий стопер, гнучкий та ніжний силікон, звужений кінчик для легкого вводу.  Можна навіть придбати у подарунок коханій людині, бо іграшка виглядає не тільки корисною, а і як самостійний еротичний аксесуар.

За матеріалом пробки зазвичай мають три види: зі скла, металу чи силікону. Важливо зрозуміти чого тобі більше хочеться: м’яких відчуттів (силікон) чи твердості та ваги (скло та метал). Ми рекомендуємо придивитись до металевої пробки з хвостом із хутра Art of Sex Foxy Fox. Вона підійде для рольових ігор та подвійного проникнення, якщо ти ще не готовий/-ва до анального сексу. З нею відчуття розширення та наповнення будуть більш реалістичні, ніж при використанні силіконової. Метелеві анальні пробки нагріваються, коли тримаєш їх в руці, а також охолоджуються, якщо потримати в холодних долонях. Дуже класна можливість отримати гру з температурою під час сексу.

І останнім критерієм є форма, яка залежить від ширини та розмірів стопера з плагіном. Вузькі, як у наборі Booty Call від Satisfyer, з кільцем для зручної стимуляції аналу, чи широкі, як у So Divine Sweet Sensation, які призначені більше для підготовки до анального інтиму, ніж як іграшка під час сексуального акту.

Функції анальних пробок

Анальна пробка може виконувати різні функції:

  1. Для "носіння". Такі секс-іграшки призначені насамперед для естетичного використання та задоволення тебе та твоєї коханої людини. Пробки завжди мають тонку ніжку. Найпопулярніші матеріали для носіння – силікон. На другому місці –  метал. Вони мають низку переваг: можуть використовувати свою вагу і тепловіддачу для того, щоб викликати задоволення від носіння або сексу. Естетичні пробки зазвичай прикрашені стоперами з кристалом чи камінням, або мають насадки у вигляді хутра чи хвостів.

  2. Для розширення анального входу. Цей тип пробок виготовляється з різних матеріалів. Зазвичай це скло або силікон (іноді метал). Ці пробки відрізняються від інших більш широким плагіном. Головною їх ціллю є підготувати тебе чи твого партнера/-ки до анального сексу. Та не варто плутати пробки для розширення з анальними тунелями, які не мають середини та призначені для фіксування розширеного входу під час статевого акту.

  3. Для подвійного проникнення. Такі пробки мають бути зроблені з м'якого матеріалу і не надто великими. Їх можна вводити в анальний отвір, щоб обидва партнери могли відчувати тісний зв'язок інтимних частин тіла під час сексу. Додатковою функцією є вібрація. Анальна пробка з вібрацією та підігрівом Svakom Primo має пульт ДК, що дає можливість використовувати іграшку без рук під час мастурбації чи надасть змогу партнеру побалувати тебе непередбачуваними ритмами всередині тіла.

  4. Для тренування. Цей тип призначений для підвищення здатності тіла приймати великі розміри для введення. Такі іграшки можуть бути скляними та силіконовими. Пробки з м'яких матеріалів можуть бути оснащені додатковою функцією надування помпою. Залежно від ваги й розміру іграшка створює додаткове навантаження на м'язи сфінктера і розширює функції організму.

Як доглядати за анальною пробкою

Перед та після користування пробку необхідно ретельно промити теплою водою з мильним засобом, а потім обробити антибактеріальним спреєм. Ця процедура є дуже важливою для подовження життя іграшки та забезпечення гігієни. Для максимальної дезінфекції силіконових, скляних та металевих пробок їх можна також піддати кип'ятінню, але важливо перевірити, щоб всередині не було механізмів, які можуть пошкодитися від тепла. Такий метод дозволяє ефективно знищити до 99% бактерій. Процедуру рекомендується повторювати після кожного використання пробки.

Місце для зберігання секс-аксесуарів має бути чистим і сухим. Для цього підійдуть кейси чи тканинні мішечки. Важливо уникати підвищеної вологості та температур, зазначених у вказівках на товарі, оскільки це може призвести до пошкодження матеріалу або зменшення ефективності анальної пробки з вібрацією.

Якщо у тебе виникнуть питання або потрібна консультація по підбору першої анальної пробки, звертайся до наших менеджерів у чаті на сайті чи на нашій сторінці Інстаграм. Ми залюбки допоможемо зробити перший секс досвід такого формату приємним, комфортним та безпечним.