З часом у довготривалих стосунках, сексуальна іскра може згасати, але не варто панікувати. Стабільність не означає нудьгу, і ми пропонуємо ідеї, як урізноманітнити інтимне життя та зберегти вогник пристрасті. За порадою нашої сексологині Аліни, ми розкриємо таємниці того, як вдосконалити різноманіття в ліжку, використовуючи секс-іграшки, та які цікаві еротичні сценарії можна відтворити, щоб підняти ваші інтимні взаємовідносини на новий рівень. Аліна розкаже про інноваційні іграшки, які допомагають розширювати горизонти задоволення, а також про експериментальні сценарії, які принесуть нові відчуття та справжню близькість у ваші відносини. Готуйся до захоплюючої подорожі у світ сексуальної насолоди!

Додайте БДСМ

БДСМ – це не тільки про жорсткий секс, а ще і про взаємоповагу та нові грані еротичної насолоди. Такі експерименти в сексі можна почати з вакс-плей. Це чуттєва практика, під час якої на тіло капають розплавлений низькотемпературний віск. У нашій крамниці ти зможеш обрати свічку будь-якого кольору та розміру. Я ж пропоную нейтральну чорну воскову свічку Art of Sex 15 сантиметрів, яка сподобається як і жінкам, так і чоловікам. В поєднанні з набором для фіксації Art of Sex BDSM Ring Fixation Simple можна створити дуже спекотний в прямому та переносному сенсі еротичний сценарій. Одного з партнерів заковують в міцні ремені та кладуть на живіт чи спину. Інший починає з легких пестощів тіла першого, поступово додаючи розплавлений віск зі свічки в гру. 

Тримай свічку Art of Sex горизонтально над тілом партнера, періодично провертаючи її по осі, щоб віск капав плавно та рівномірно.  Чим ближче ти будеш підносити до шкіри, тим частіше і більше будуть краплі. Не зациклюйся на одній ділянці тіла – створюй ефект неочікуваності. Та не забувай домовитись про стоп-слово, щоб досвід БДСМ залишався приємним пізнанням один одного, а не практикою, що травмує.

Мастурбація один навпроти одного

Мастурбація один перед одним – це фантастичний спосіб оживити та урізноманітнити сексуальне життя пари. Ця інтимна практика не тільки підвищує розуміння своїх ерогенних зон, але також може стати новим етапом у твоїх з партнером сексуальних стосунках. Адже спільна мастурбація дозволяє відкрити нові аспекти задоволення та більш глибоко розуміння інтимних частин тіла коханої людини та як вона бажає, щоб їх пестили.

Спостерігаючи, як мастурбує твій партнер або партнерка, у тебе є змога побачити його чи її карту ерогенних зон, зловити темп та швидкість. Ви зможете використовувати ці знання потім разом, щоб зробити прелюдію більш інтенсивною та точною один для одного. Ну і давайте на чистоту, така картина дуже збуджує.

Обери з партнером день і час, коли вам ніщо не буде заважати додати різноманітність в ліжку. Розігрійте один одного прелюдією, а потім розташуйтесь на постелі так, щоб було видно статеві органи. У залежності від улюбленого виду стимуляції – зовнішньої чи внутрішньої – я пропоную жінкам обрати той чи інший вібратор. Наприклад, якщо любиш пестити клітор, тоді спробуй вакуумний смарт-вібратор Satisfyer Dual Pleasure Mauve – унікальна технологія Air Pulse, яка впливає на клітор виключно імпульсами повітря, діє безконтактно та не зменшує чутливість. До речі, ця іграшка є смарт-вібратором, тому що підключається до застосунку на смартфоні, де є безліч функцій. Одна з них – дистанційне керування. Зможеш дати партнеру або партнерці покерувати якось. Якщо ж ти обожнюєш відчуття наповненості всередині піхви, тоді придивись до красивого кролика із підігрівом  Zalo Rose Vibrator. Ти зможеш підібрати потрібний ритм серед 6 режимів потужної пульсації, спеціально розроблений кут нахилу кінчика точно простимулює твою зону G. На відміну від більшості інших вібраторів, цей не потрібно нагрівати під водою для комфортного використання, бо температура іграшки підіймається до 40 градусів за 5 хвилин. З Zalo Rose Vibrator тобі буде комфортно розслабитись та досягти оргазму.

Для комфортної мастурбації потрібен лубрикант на водній основі. Я люблю Bijoux Indiscrets Slow Sex Finger Play Gel. Він розроблений спеціально для мастурбації, має приємний кокосовий аромат, складається з натуральних компонентів та підходить для орального сексу, якщо ви захочете зайнятись сексом після мастурбації, та для всіх іграшок вашої пари.

Чоловікам я можу порекомендувати мастурбатор імітатор мінету Satisfyer Men Vibration та Тenga Flex Rocky Black зі змінною інтенсивністю.  Перший зручний у використанні однією рукою та має два вбудовані двигуни високої потужності, що забезпечують приємні відчуття по всій довжині члену. А дві внутрішні опуклості створюють ефект схожий на оральні пестощі. Другий мастурбатор також може створити відчуття всмоктування, якщо закрити отвір на торці іграшки. М'який та невеликий, він ідеально лягає у долоню й надає змогу партнерці щось нове в сексі.

Показати як треба

Іншою технікою, що допомагає урізноманітнити стосунки, є еротична комунікація через техніку пестощів партнера. Починаючи з того, що один бере руку іншого, і показує, в яких зонах йому приємно і як правильно торкатись, цей інтимний акт сприяє глибшому розумінню бажань та пристрастей. Відкриваючи йому свої інтимні секрети, ти не лише розкриєш нові способи задоволення, але також проявиш взаємну увагу до потреб партнера.

Коли перший етап вправи закінчили, то переходимо до другого: партнера або партнера має самостійно показати «вивчений матеріал», знаходячи твої ерогенні зони з правильним натиском. Для таких практик створенні вібратори на пальці. Вони зручні, невеликі та мають декілька режимів вібрації. Satisfyer Candy Cane Black підійде також для вагінальної чи анальної стимуляції, якщо ти з партнером захочете зайнятись сексом після вивчення тіл один одного.  Satisfyer Teaser Light Blue – це більш проста модель, але така ж зручна для стимуляції ерогенних зон. Тобі буде легко керувати рукою партнера, щоб досягти неймовірного оргазму. А якщо ти забажаєш розважитись у душі чи попеститись у гарячій пінній ванні, тоді обирай кліторальний масажер Bijoux Indiscrets Sex au Naturel Personal Massager

Всі зазначені вище секс іграшки ти знайдеш на онлайн полицях нашого секс шопу Candor Place. З ними експерименти в ліжку безпечні та багатогранні. Сподіваюсь, ця стаття була корисною для вашої пари та допоможе пізнати задоволення один одного глибше. Якщо вам буде потрібна консультація сексолога, то ми на звʼязку – пишіть.