Люди звикли нехтувати та забивати на прелюдію. Тільки в минулому столітті жінки отримали право бути рівними з чоловіками не тільки у виборчому праві, а й у ліжку. Свого розвитку набули психологія та сексологія, жіноче тіло стали більше досліджувати, а самі жінки заявили про своє бажання отримувати оргазми під час статевого акту. Та часу пройшло не так багато, й кіно малює красиві сцени, де секс починається через 5 хвилин після потрапляння у квартиру. Тому нам дуже хотілось би розвіяти міф, що прелюдія не потрібна, та показати, як за допомогою секс-іграшок з Candor Place можна урізноманітнити процес.

Що називають прелюдією перед сексом

Прелюдія – це будь-які інтимні та ніжні дотики до тіла партнера чи партнерки, щоб підготувати його чи її до сексу. Це може бути масаж, стриптиз, поцілунки, облизування, пощипування, легкі покусування і т.д. Прелюдія допомагає збудженню і покращує якість сексуального досвіду.

Вона робить секс для жінки більш емоційним та приємним, допомагає обом партнерам насолоджуватися моментом. Прелюдія також сприяє покращенню спілкування між партнерами, бо дає можливість відчути та зрозуміти бажання та реакції один одного. Це важливий час, коли кожна зі сторін може зосередитися на емоційному та фізичному зближенні, підтримуючи та підсилюючи інтимність кожним своїм дотиком й поцілунком.

Золоті правила гарної прелюдії

Прелюдія розігріває перед основним статевим актом. Вона допомагає притоку крові до ерогенних зон, в тому числі до клітора та статевого члена. Під час прелюдії виділяється природна змазка. Все це допомагає зробити проникнення безболісним та приємним.

Наші сексологині виділили золоті правила що потрібно робити перед сексом, щоб все пройшло ідеально для двох сторін:

  1. Чим повільніше, тим краще.  В прелюдії не потрібно поспішати. Найкраще, що ви можете зробити – насолоджуватись один одним.

  2. Не переходите одразу до головного. Починайте ласки з губ, щік, голови, вух. Залиште статеві органи на кінець.

  3. Розпочни інтимне зближення ще до ліжка – пестощі, поцілунки, ніжні дотики. Таким чином, партнер зможе зчитати твій настрій і буде готовим чи готовою відповісти взаємністю.

  4. Будь уважним чи уважною до потреб своєї коханої людини. Слухайте його/її реакції та відчуття, реагуйте на них ніжністю та турботою.

  5. Слина не підходить для зволоження. Жіночі статеві потребують природного зволоження. Або можеш взяти лубриканти на силіконовій основі. Вона слизькі та довго не висихають.

  6. Піклуйтесь про комфорт один одного. Пам'ятай про зручність та безпеку партнера чи партнерки, створюй комфортні умови для взаємної насолоди.

  7. В середньому потрібно 15 хвилин прелюдії для достатнього рівня збудження. 

  8. Насолоджуйся процесом прелюдії. Не забувайте, що головна мета –  це кайфувати від коханої людини та створювати спільні моменти щастя.

Аксесуари для збудження перед сексом

Прелюдія перед сексом може бути захоплюючою та неймовірно приємною. Емоції під час процесу іноді навіть можуть зрівнятись з оргазмом. Ми підготували цікаві секс-іграшки та аксесуари, які зроблять прелюдію такою, що запам’ятовується.

Одним з найкращих варіантів розпочати прелюдію є масаж. Покради свого партнера чи партнерку на ліжко, вмостись поруч та налий на свої долоні розігріваючий масажний гель для інтимних зон Intt Coffee. Адже найбільш збуджуючими ароматами визнані випічка та кава. Почни з легких рухів по спині та плечам. Поступово переходь до більш інтенсивних. Не забувай про долоні, сідниці, ноги та стопи. Потім переверни свою кохану людину на спину та додай ще олії на груди. Роби знову ніжні рухи, спускаючись вниз. До того моменту партнер чи партнерка буде вже розігрітим та готовим до масажу статевих органів. Включай в свою гру поцілунки, посмоктування та інші оральні пестощі. Якщо ж хочеш розслабити, але не пестити, щоб подражнити, тоді використовуй масажні свічки або пінки.

Якщо ж вже зайшла мова про прелюдію оральними ласками, то можеш здивувати партнерку набором Bijoux Indiscrets Bubblegum Play Kit. Почни робити вище описаний масаж за допомогою розігрівальній масажній олії та гелю на водній основі, а потім додай стимулювальний блиск на клітор та статеві губи. В комбінації з гелем чи слиною він буде приємно вібрувати на ерогенній зоні та розпочне ваш статевий акт з першого оргазму. Далі можна приступати до вагінального чи анального сексу з презервативом, адже продукція набору сумісна з латексними виробами.

Цікавою ідеєю є спробувати прелюдію з обмеженням рухів. Візьміть набір Art of Sex Soft Touch BDSM Set та зв’яжіть когось з вашої пари. На нього чи неї надягни маску для гостроти відчуттів. Почни пестощі лоскоталкою. Чергуй з гострими відчуттями від затискачів для сосків. Повернись знов до ніжних пестощів. Наприклад, можна додати легкі рухи по тілу пов'язка-стрічкою із сатину 2-в-1 Bijoux Indiscrets: Shhh. Далі, якщо ваша пара любить ігри з домінацією, вдягни на другу половинку ошийник з повідцем та вказуй виконувати твої найпотаємніші бажання.

Для любителів експериментів у нас є ще один варіант. Ми вже писали про використання БДСМ-свічок, і вони неодмінно розширять твій арсенал секс-атрибутів та еротичних фантазій. Ваксплей свічки нагріваються до 50-55 градусів за Цельсієм, а, отже, не залишають опіків на тілі. Тільки приємні теплі “поцілунки” на шкірі. В поєднанні з маскою на очі та кайданками, такі аксесуари розпалять пристрасть та збудження, що гарно підготують тіло до основної частини сексу.

Пеніс можна побалувати наскрізним мастурбатором. В поєднанні з оральним лубрикантом, що має твій улюблений смак, оральні пестощі або просто мастурбація принесуть задоволення обом сторонам. Просто нанеси декілька крапель рідини на голівку та стовбур члена та не поспішаючи вдягни цю м’яку секс-іграшку зверху. Чергуй прямі руки вверх-вниз зі спіралевидними. Експериментуй зі силою стискання, але не забувай запитувати партнера чи подобається йому та як краще зробити. Може облизувати та посмоктувати голівку, а мастурбатором гратись у коріння пеніса. Все у твоїх руках!

Сподіваємось ми надихнути тебе на створення свого власного сценарію для прелюдії. А з нами товарами ласки перед сексом набувають особливої пристрасті та екстазу. Якщо потрібна консультація, то сміливо звертайся до наших експерток-сексологинь та онлайн менеджерів. Ти можеш писати у чаті на сайті або в особисті повідомлення в Instagram та Tik-Tok.