БДСМ – що це? Біль та приниження? Чи може витончене задоволення для обраних? БДСМ – це побачення в стилі “50 відтінків сірого” чи кінки-вечірки на київському Подолі? Як ми писали раніше, БДСМ – це не тільки про жорсткий секс, а ще і про взаємоповагу та нові грані еротичної насолоди. Це різностороннє явище, яке кожен може підлаштовувати під свої побажання та табу. Це також процес, який дає змогу партнерам погодитися на певні ролі та відчути себе вільними від стереотипів і обмежень.

Важливим аспектом BDSM є згода та дотримання безпечних словесних і фізичних кордонів. Кожен учасник може встановлювати свої умови та кордони, щоб забезпечити комфорт і безпеку для себе та партнера. Про це і піде мова в нашій статті. Ми хочемо відкрити тобі базові правила у грі домінування-підпорядкування, які забезпечать тобі та твоєму партнеру комфорт та безпеку.

Активна згода

Активна згода  – основоположний принцип усіх стосунків, зокрема й сексуальних. Вона вимагає не тільки відсутності відмови, а й позитивного підтвердження бажань обох учасників; у контексті BDSM це означає, що всі дії можуть здійснюватися тільки з дозволу і згоди всіх сторін. Перед початком будь-яких сексуальних практик обговорюється конкретний список дозволених дій і винятків, а також умови, за яких взаємодія може бути припинена. 

Ролі у БДСМ

Ролі в БДСМ – це кістяк на якому тримається еротична атмосфера взаємодії учасників процесу. В BDSM існує дві сторони: домінантна і підпорядкована. Залежно від власних сексуальних уподобань, фантазій і потреб, ви з партнером можете розподілити ролі та змінювати їх час від часу (але не під час БДСМ практики). Домінант бере на себе активну роль, тобто домінує, та відповідальність, а також встановлює правила сценарію. В той час, як сабмісив насолоджується підпорядкуванням, виконанням інструкцій і відданістю партнеру.

Стоп-слово

Стоп-слова – важливий фактор безпеки в будь-яких інтимних стосунках, особливо в BDSM, де можуть виникнути екстремальні ситуації. Стоп-слово – це конкретне слово або жест, що використовується для негайного припинення дії або сцени. Учасники заздалегідь визначають стоп-слова й обговорюють, що вони означають для обох сторін. Коли сабмісив під час БДСМ практики вимовляє стоп-слово або використовує сигнал, усі дії мають бути негайно припинені без обговорення і запитань. Використання стоп-слів є проявом взаємної поваги та довіри між партнерами та забезпечує безпеку та комфорт під час BDSM експериментів.

Aftercare

Aftercare – це післясексуальна активність, яка може виражатись у ніжності, підтримці та догляді за нижнім партнером після закінчення БДСМ практики. Він може включати фізичний контакт, такий як обійми чи ласки, а також психологічну підтримку та обговорення вражень. Aftercare допомагає зменшити стрес та відчуття вразливості після експериментів у БДСМ, сприяє підтримці емоційного зв'язку між партнерами та забезпечує загальне щастя після інтенсивних сексуальних вражень.

Що можна інтегрувати в БДСМ з секс-шопу

Як і в класичному сексі, в БДСМ практиках є місце для інтимних іграшок та аксесуарів. Вони інструментами надання задоволення та часто виступають у вигляді покарання чи виховання під час гри. Ми підібрали п’ять найпопулярніших товарів, які обирають поціновувачі гострих відчуттів.

Кляп у вигляді троянди Zalo Rose Ball Gag. Аксесуар виглядає розкішно, тому не виникає питань, чому домінанти та сабмісиви полюбляють його. Італійська шкіра не подразнює обличчя, а преміальний силікон не сковує дихання. Кліп можна використовувати у двох варіантах: просто як круглий отвір для дихання та з трояндою всередині, щоб посилити гру.

Пухнасті наручники Bijoux Indiscrets Za za zu Feahter handcuffs. БДСМ може бути вишуканим. Не обов’язково вдягатись в латекс з маскою песика. Ти можеш створити інтимно-звабливу БДСМ атмосферу за допомогою красивих аксесуарів. Скувати чи бути скованим до ліжка пухнастими наручниками. Застібка вільно кріпиться на будь-які ланки ланцюжка, тому наручники підійдуть практично під будь-який обсяг зап'ястя, що також дає змогу гратись з позами під час BDSM чи класичного сексу.

Паддл із еко-шкіри з надписом Bitch.  Паддли – плоскі платівці або дощечки, зазвичай з невеликим вигином. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як дерево, шкіра, пластик чи метал. Підходять для близького контакту з тілом партнера під час БДСМ гри. Паддл залишає на шкірі яскраві червоні плями. А, якщо у вашій парі є місце жартам, тоді час закарбувати на сідницях слово “Bitch”.

Романтичні аксесуари від Rianne S Kit d'Amour. Лоскотання – іншими словами тіклинг – ще одна BDSM практика, де домінант може отримати контроль над тілом партнера, а сабмісив – нереальне задоволення та оргазм. Почати можна з флірту за допомогою пестощів обличчя та ключиць стрічками від маски. Потім ніжно полоскотати пір'ячком інші частини тіла. І наприкінець довести до оргазму віброкулею у вигляді помади. Красивий фініш для БДСМ сесії.

BDSM набір Supreme Set 6 Pieces. Якщо ви з партнером готові поринути у БДСМ стосунки повністю, тоді слід обирати набори.  В Supreme Set є все, щоб гра була цікавою: наручники, кайдани, кляп, ошийник та повідець, маска для очей, падл. Комбінуй, фантазуй, але завжди пам’ятай, що кожна БДСМ сесія має здійснюватися лише з активної згоди обох партнерів/партнерок та мати стоп-слово.