Ерогенні зони – це ділянки на тілі без яких не можливе збудження. Доторки до них викликають приємні почуття по тіла та можуть навіть довести до оргазму. Більшість ерогенних зон у жінок і чоловіків не є вродженими. Вони набуваються відповідно від психологічного та емоційного досвіду. Таким чином нові ерогенні зони з часом заміняють старі.

Не існує універсальної мапи ерогенних зон кожної зі статей. Але можна виділити основні та найпопулярніші. Тому наші експертки-сексологині підготували для тебе вичерпну статтю про ерогенні зони у чоловіка чи жінки. Разом з нами ти знатимеш не лише місця на тілі, які можуть викликати незабутні відчуття, а й те, як саме психологія та емоції впливають на сприйняття дотиків в ніжних та інтимних частинах тіла.

Ерогенні зони у чоловіків

Чоловічі ерогенні зони  –  це важливі точки на  тілі, які пов'язані з сексуальним задоволенням і реакцією. Більшість з них різняться від чоловіка до чоловіка, але є список базових зон, які викликають сильні сексуальні відчуття.

Одна з найбільш відомих ерогенних зон у чоловіків — це геніталії, включаючи пеніс та яєчка. Там знаходиться велика кількість нервових закінчень, які приємно відгукуються на дотики та пестощі. При правильних стимуляціях оргазм може настати дуже швидко. Тому така делікатна ерогенна зона потребує якісної комунікації між партнерами. Деяким чоловікам не подобається, коли сильно відтягують чи смокчуть їх мошонку, а у деяких гіперчутлива голівка пеніса. Тому перед оральними пестощами та мастурбацією слід запитати у партнера, які у нього табу, а що навпаки – викликає велике задоволення.

Ще одна важлива ерогенна зона для чоловіків — це груди. На перший погляд, може здатись, що це виключно жіноча частина тіла, що реагує збудженням на дотики до сосків та навколо бюсту, але і багато мужчин відмічають приємне тепло на шкірі, після масажу, поцілунків чи дотику кінчика язика. 

У чоловіків також дуже чутливими є зона шиї, внутрішні стегна, вуха та, сюрприз, великі пальці на ногах. Й хоч більшість з нас не проти отримати масаж, завжди слід запитувати, що саме твій коханий любить і які доторки до яких частин тіла у нього в пріоритеті.

Ерогенні зони у жінок

У жінок, як і у чоловіків на першому місці стоять статеві органи, груди та соски. Стимулюючи їх, ти майже 100% доведеш свою кохану до оргазму. Крім того, внутрішня сторона стегна є ще однією ерогенною зоною, яка може бути особливо чутливою. Легкі дотики або масаж цієї області можуть сприяти підвищенню сексуальної енергії та збудженню.

Деякі жінки відзначають, що їм приємно отримувати поцілунки чи посмоктування мочки вуха, шиї, долонь, плечей, стегон. Легкий масаж, теплий подих чи кубик льоду на шкірі може відкрити неймовірні відчуття та стати причиною сильного збудження.

В незалежності від статі чи гендеру, є сенс зіграти в гру, де кожен з партнерів буде водити пальцем чи пером по тілу іншого, а той буде казати наскільки йому подобається чи ні, чи є збудження від доторків або ж тепло всередині. Таким чином кожен дізнається щось нове не тільки про свого партнера, а й про себе. Особливо, якщо потім додати в розвагу секс іграшки з Candor Place.

Масаж ерогенних зон чоловіка 

Можна виділити три найпопулярніші ерогенні точки у чоловіків: шия, промежина, пеніс. Якщо хочеш простимулювати першу з трьох, посади свого партнера на стілець навпроти себе, щоб тобі було зручно діставати до кожної частини його тіла. Візьми їстівна масажну олію Orgie Sexy Therapy та проведи пір’їнкою, що входить в комплект, по його шиї. Далі поступово додавай олію на шкіру та злизуй її. Можеш поєднувати гру з поцілунками та легким покусуванням шиї. 

Щоб попестити зону промежини, візьми лубрикант на силіконовій основі. Наприклад, pjur Infinity Silicone-Based, що довго не висихає та достатньо слизький для масажу. Почни з легкого масажу мошонки подушечками пальців і тільки потім переходь до промежини. Глядь, натисках, стискай внутрішню сторону стегна. Додай різноманіття до масажу гелем Intt Greek Kiss з ніжним м'ятним смаком, ефектом вібрації, охолодження та розслаблення. Його також можна використовувати для анілінгусу (римінгу) або для масажу простати. Почни цілувати цю зону, облизувати та трішки посмоктувати, як зазвичай ти робиш це з яєчками. Гладь чоловіка по сідницях під час процесу, щоб надати йому додаткової насолоди.

Щоб мінет та стимуляція головки члена не здавались банальними, спробуй м'ятні цукерки для орального сексу Bijoux Indiscrets Oral Pleasure Mints Peppermint. Поцілую ніжно партнера у губи, віддаючи цукерку, щоб він спробував її на смаки. А потім забери її назад язиком. Спробуй ще раз, щоб розігріти його бажання. Далі можеш переходити до орального сексу. Цукерка подарує тобі приємний ментоловий смак, а чоловіку – незабутні охолоджуючі відчуття, які приведуть до оргазму.

Еротичні товари для ерогенних зон у жінок

У жінок можна виділити три найпопулярніші ерогенні зони: вуха, вульва та соски. Асортимент нашого секс-шопу налічує понад 1700 одиниць різноманітних іграшок, аксесуарів та інтимної косметики. Для стимуляції ерогенних зон у жінок можна підібрати нетривіальні варіанти. Як, наприклад, подвійний вібратор для чутливих зон SVAKOM Nymph Pale Pink, що має 3 маленькі відросточки з м’якого медичного силікону. Обираючи між 5 режимами вібрації та 5 рівнями інтенсивності, отримає неймовірну насолоду, коли іграшка почне пестити соски, вульву, клітор чи долоні. А іншу сторону іграшки зручно вводити всередину піхви.

Якщо хочеться почати з прелюдії, тоді поцілунки в шию, що плавно переходять в стимуляцію сосків – те, що треба. Для додаткових відчуттів у дівчини радимо брати стимулюючий гель для сосків Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel. Завдяки ментолу у складі цього бальзаму, соски чи зона, на яку буде нанесено рідину стануть неймовірно чутливими, викликаючи при цьому охолоджувальний та освіжаючий ефект. Металевий аплікатор, що контрастує з температурою тіла, зробить ласки ще більш захоплюючими. Для ще більш інтенсивного ефекту, ми рекомендуємо охолодити гель у холодильнику перед використанням. 

А, щоб простимулювати слухові ерогенні зони жінки, не потрібні додаткові інструменти. Почни з ніжних поцілунків по зовнішній частині вушка, переходячи до мочки. Оближи його легенько декілька разів, зупинись знову на зоні мочки. Посмокчи її, уникаючи занадто різких звуків та завеликої кількості слини. Легко покусуй мочку, ніби відтягуючи її вниз. Всі рухи плавні та акуратні.

Зробити плейлист пісень, які у вашої пари асоціюються з сексом. Якщо такого у вас немає, то можна скористатись готовими на Apple Music/Youtube Music/ Spotify. В тому числі й нашим, в якому ти знайдеш такі треки як: Two Feet – Quick Musical Doodles and Sex, Doja Cat – Streets, Tenerelle – Continuum.

У випадку, якщо ти хочеш дізнатись більше про ерогенні зони та як зробити приємно своєму партнерові чи собі, тоді пиши нам в telegram “гайд ерогенні зони та отримай безкоштовний гайд про ерогенні зони, який наші сексологині розробили для тебе. У ньому ти дізнаєшся, які ще частини тіла відгукуються на стимуляції  та які іграшки можна використати.