Тема орального сексу завжди покрита вуаллю загадковості та табуйованості. Чоловіки соромляться признатись у компанії, що роблять це, а жінки хвилюються, що не богині глибокого горла. В той самий час інформації про техніки мінету дуже багато на просторах інтернету, а тема кунілінгусу все ще обходять стороною. Тому чоловікам приходиться вчитись з порно та комедій по типу “Американського пирога”. В результаті кожна зі сторін залишається незадоволеною: жінка, бо не отримала оргазм, та чоловік, бо думав, що робить все правильно, а насправді лише повторював стереотипи та кліше.

До нас часто звертаються ті, хто хоче задовольнити свою кохану, навчитись, як правильно робити куні та довести жінку до оргазму. Тому наші експертки-сексологині підготувати декілька основних правил для ідеального орального сексу.

На першому місці комунікація

Кожна жінка та вульва унікальна, тому вкрай важливо перед початком кунілінгусу поцікавитись про уподобання твоєї партнерки. Важливо також прислухатись до її тіло та реакцій, негайно реагуючи на сигнали, стогони чи подихи. Відкрита та чесна комунікація допомагає створити сприятливу атмосферу, де кожен вільно висловлювати свої бажання та потреби. І, якщо вам поки що важко відкритись один одному, почніть з настільної гри для дорослих. В Оральні фантазії ви по черзі кидаєте кубик та рухаєтесь по ігровому полю, виконуючи еротичні завдання. Спробуйте пройти весь шлях до фінішу, в процесі дізнаючись про уподобання один одного, та не зійти з дистанції. 

Допоможи їй розслабитись

Ми часто стикаємось з проблемою на консультаціях, що жінки рідко мали справу з самопізнанням, вивчали своє тіло та торкались статевих органів. Як правило, вони гіперкритично ставляться до своєї зовнішності, а особливо – до геніталій. Їй хвилює чи не втомиться партнер під час кунілінгусу, як вона виглядає знизу, чим пахне, яка на смак. Всі ці думки заважають розслабитись. Твоєю задачею буде заспокоїти її та спростувати сумніви, що запах, вигляд й смак вульви є відштовхуючими. Навпаки, ти обожнюєш її та насолоджуєшся кожною миттю з нею. Не поспішай, віддавайся процесу та сконцентруйся на її задоволенні. 

Дізнайся про чутливість

Залежно від фаз циклу та індивідуальних особливостей анатомії, кожна має високу або низьку чутливість. Комусь подобаються швидкі рухи язиком та посмоктування, а хтось любить ніжні поцілунки та облизування. Дізнаючись про рівень чутливості твоєї жінки, ти на три кроки наближаєшся до успіху. Запитай у неї як сильно можна натискати на її статеві органи, як ставиться до відчуття лоскоту тощо. Ти можеш використати один із рідких вібраторів лінійки бренду Orgie.

Для орального сексу та чутливих жінок, що люблять легкі ніжні пестощі інтимних зон, підійде  рідкий вібратор Orgie Dual Vibe! Sex On The Beach, а для тих, хто має низьку чутливість, тобто спокійно реагує на сильну вібрацію та натиск язиком – Orgie Sexy Vibe! High Voltage. Або можна спробувати стимулювати її клітор вібратором Satisfyer Twirling Delight, якщо їй потрібен час, щоб дійти до оргазму. Почни розігрівати звичайним куні: легкими повільними рухами облизуй область над голівкою клітора, поступово переходь до стимуляції статевих губ. Потім можеш почати інтегрувати іграшку у пестощі: грайся нею з сосками, внутрішньою стороною стегна, вульвою  та клітором. Продовжуй пестити орально біля входу у піхву та комбінувати пальці з язиком, поки вібратор точково робить свою справу.

Темп

Краще підтримувати один темп, поки партнерка не сказала його змінити. Якщо дуже часто змінювати швидкість, то шлях до оргазму буде втрачено. Це особливо важливо, якщо ти ще не дуже добре знаєш  свою жінку. Ти можеш допомогти собі, розігріваючи свою жінку збуджувальним гелем для клітора Intt Clit Me On Caннаbis Oil. Приємний смак для тебе та легкі вібрації для неї в декількох краплях на клітор, які починають працювати при контакті зі слиною. Легкі поколювання будуть тримати темп збудження та збільшувати кровообіг, коли ти в цей час будеш цілувати її в ерогенні зони та використовувати секс-іграшки або пальці для додаткової стимуляції.


Рухи та техніки куні

У різних пар різні вподобання і стилі, тому рухи під час кунілінгусу можуть бути різноманітними. Деякі жінки полюбляють, коли процес починається з  ніжних, ласкавих облизувань і поцілунків. Інші обожнюю більш інтенсивні рухи, наприклад, стимуляція язиком клітора або внутрішньої частини піхви. Ніжні кругові рухи та легкий тиск також можуть використовуватися для посилення задоволення. Деякі партнерки віддають перевагу ритмічним рухам, що стимулюють збудження, тоді як інші надають перевагу варіаціям ритму та інтенсивності. Важливо також прислухатися до її реакцій, зважати на її рекомендації та рухатися відповідно до бажань і задоволення. Головне – бути готовим до співпраці та відкрито експериментувати, щоб досвід був максимально приємним для вас обох.

Бонус: як зробити жінці приємно, коли любить відчуття наповненості

Якщо твоя партнерка любить паралельну стимуляцію піхви під час кунілінгусу, тоді треба зрозуміти як робити куні з проникненням. Тут тобі допоможе віброяйце. Наприклад, Svakom Elva Plum Red або LELO Lyla 2 Deep Rose з пультами дистанційного керування. Обидва мають невелику тонку петельку, яка не буде заважати тобі робити оральні пестощі. Пульт можеш передати коханій, щоб вона сама підлаштовувала рівні вібрацій під своє збудження, або залиш собі, щоб здивувати її неочікуваним сценарієм її насолоди. Вібрації повільно наростатимуть, перейдуть у збуджувальний ритм і приведуть до незабутньої кульмінації. Перевагою віброяєць є те, що їх також можна використовувати для зовнішніх стимуляцій.

Якщо ти вже не можеш дочекатись, щоб використати наші поради на практиці, тоді не зволікай та відвідай сайт Candor Place, щоб придбати найкращі секс-іграшки та аксесуари для неймовірного оргазму твоєї другої половинки. Наші професійні консультанти підберуть цікаві новинки та круті бестселери для будь-яких бажань. Потрібно лише написати їм у чаті на сайті або в особисті на сторінці Інстаграм онлайн магазину.